Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Nektek tetszik ez a tetoválás?

Nektek tetszik ez a tetoválás?

Figyelt kérdés

Csak úgy általánosságban, mi a véleményetek róla?

[link]



2014. febr. 4. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen ez ütős. Kíváncsi vagyok itthon van-e olyan aki el tudja készíteni?
2014. febr. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%
Gagyi, semmitmondó, elcsépelt. Nem. Tetováltass magadra egy disznót.
2014. febr. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 SzilKa ***** válasza:
85%

nem rossz, semmiképp nem elcsépelt, bár láttam már jobb kivitelezésű "páncélzatot" is.


1-es, meglepődnél, mennyi tehetség van kis hazánkban, aki a kisujjából kiráz ennél komolyabb témákat is :)


egy tetováló

2014. febr. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hűha,nem rossz.nekem tetszik
2014. febr. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szépnek szép, de giccses és semmit mondó. Magamra nem tetováltatnám, máson nem zavarna ha ilyen, vagy ehhez hasonló lenne.
2014. febr. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem nagyon tuti munka :) Simán magamra varratnám - ha lenne még hely - :D Egyáltalán nem semmitmondó, főleg ha közel áll hozzád ez a stílus. És egy előttem választ adó emberkének a mondandójához fűznék hozzá - egy tetováló -, hogy valóban van néhány kiemelkedő tehetség kis országunkban, akik világszinvonalon dolgoznak. Pl. mostanában lesz New Yorkban egy Tattoo Convention és azon hazánk is képviselteti magát ;) Nem utolsó dolog és a tetoválás - legyen bármi, ami a viselőjének jelentéssel bír, tulajdonképpen egyéniségét, személyiségét tükrözi - nem megvetendő dolog és ideje lenne már az előítéleteket is sutba dobni, hisz ez MŰVÉSZET! Nekem pl. a teljes bal karom tele van varrva pl. rózsával, fecskével, más motívumokkal, de mind jelentéssel bír számomra, mind én vagyok. Ha pedig a kérdezőhöz közel áll egy ilyen "páncélzat" miért ne varrathatná magára????? :) Píííísz
2014. febr. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!