Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Azt hallottam, hogy mielőtt...

Azt hallottam, hogy mielőtt tetoválást csináltat valaki, nem szabad előtte alkoholt inni. Ez tényleg igaz? Utána már szabad?

Figyelt kérdés
2014. febr. 4. 23:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Közvetlen tetoválás előtt nem ajánlott, mert állítólag higítja a vért és alkohol hatása alatt vérzékenyebb az ember. (valahol hallottam, ne kövezettek meg, ha nem igaz :) )

Miután elkészült a remekmű, meg lehet inni rá az áldomást. :)

2014. febr. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm! :)
2014. febr. 5. 01:48
 3/10 anonim ***** válasza:
vééérzékenyebb:Dd
2014. febr. 5. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom! Én voltam egy motoros találkozón ahol tetováltak,de ott aki tetovált és akit tetováltak is részeg volt!
2014. febr. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Volt aki közben ivott, hogy ne fájjon annyira. Amúgy nem tudom.
2014. febr. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
én boroztam közben, de nálam semmi extra(nem afájdalom miatt ittam, mert amúgy nekem csöppet sem fáj) vérezni sem vérzett egy cseppet sem. de leeht más máshogy reagál rá (pedig amúgy nagyon érzékeny bőröm van)
2014. febr. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A tetoválás napján a készítés előtt tilos alkoholt inni. Pontosan azért mert hígítja az alkohol a vért és ezáltal rengeteg vér jöhet ki tetoválás közben amivel megnehezíted a művész munkáját és akár el is ronthatja a mintát , persze csak a te hibád miatt!! Természetesen nem mindenki lesz tőle nagyon vérzékeny. Utána meg már annyit alkoholizálsz amennyi jól esik.
2014. febr. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Hát nem tudom , én előtte ugy be voltam szarva, hogy letoltam 4 long island-et, és nem is fájt .
2014. febr. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Censored1337 válasza:
Ez attól függ, hogy mennyire vagy szívbajos, és, hogy a művész mennyire szívbajos! Ha ő azt mondja, hogy nem zavarja, akár még alvórészegre is ihatod magad! A tetoválás minőségét csak az ronthatja el, ha a művész nem ért a szakmához, vagy te ficánkolsz sokat!
2014. febr. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igaz :)


u.i.: amikor én mentem tetováltatni, az estét végigbuliztam, ittam is egy kicsit, alig aludtam pár órát, nem ettem semmit, hulla voltam és úgy feküdtem a művész kezei alá. Hát... Bevallom elbóbiskoltam egy 15-20 percre, míg varrt :D

2014. febr. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!