Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Nagyon vékony karon bénán néz...

Nagyon vékony karon bénán néz ki a tetoválás?

Figyelt kérdés
Olyanon ami tényleg nagyon vékony, szóval az alkarom legvastagabb részét majdnem átérem, a csuklómnál meg kint van a csont. Nagyon rosszul nézne ki? :/ Szeretnék tetoválást. Meg félek is hogy nagyon kinyúlik majd később.. Most 19 éves vagyok. Vékony az alkatom szóval nem hiszem hogy sokat híznék de azért biztos fogok nőni..De főleg attól félek most hogy mivel ilyen kicsi a kezem mindent piciben kell rátetoválni és hogy az nem nézne ki nagyon hül.yén?? ://

2014. febr. 5. 10:48
 1/3 Krizsa Tattoo ***** válasza:

Nem feltétlenül kell kicsibe tetoválni rá, egy jól elhelyezett nagy minta, ütős tud lenni egy vékony karon is!

Nekem teljes alkar tetoválásom van és drótkezű vagyok, de kit érdekel, tudom ,hogy nem lesz nagyobb karom.

2014. febr. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi, ez azert megnyugtato. :) Bar nem egy nagy minta van betervezve hanem egy osszefuggo tobb kisebbol.. neked mit abrazol?Vegig az alkarodon van vagy csak a belso vagy kulso oldalan? :)
2014. febr. 6. 14:10
 3/3 Krizsa Tattoo ***** válasza:
[link] ez megy teljesen körbe.
2014. febr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!