Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hagyjam-e levegőzni a friss...

Eszter696 kérdése:

Hagyjam-e levegőzni a friss tetoválásomat vagy nem szükséges?

Figyelt kérdés

Tegnap csináltattam, a szalonban azt mondták, hogy 4 óránként tisztítani, újra kenni, fóliázni kell.

Ez eddig okés :) De olvasgattam a neten, és sokan írták, hogy kellene kicsit levegőzni hagyni, mert a sok krémtől és a fólia alatti pállottságtól felázhat a bőr...Máshol viszont azt írták, hogy a levegőzéstől hegesedhet, jobban varasodik.(Ez lehet hogy hülyeség, nem tudom) Vagy csak ha sokat van levegőn, akkor, de kicsit kellene? :D Segítsetek légyszi :)



2014. febr. 6. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Akkor most nekünk dicsekszel, hogy csináltál tetoválást? Mi pont leszarjuk. Hívd fel a tetoválószalont és kérdezd meg tőlük.
2014. febr. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Krizsa Tattoo ***** válasza:

A 4 nap fólia azt jelenti, hogy 4 napig fólia kell rá! Cserélheted 3 óránként is, ha nagyon izzadós vagy! Nem kell tocsogósra kenni éppen csak egy vékony réteg kell rá!

Tartsd be azokat az utasításokat amit a szalonba kaptál!

Nem szerencsés ha az első 4 napban kiszárad a felülete.

2014. febr. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első válaszoló, minek írsz, ha nem érdekel a téma? Segítséget kértem, nem véleményt...

A második válaszolónak köszönöm a segítséget :)

2014. febr. 6. 13:34
 4/5 anonim válasza:
én így csináltam: (így fóliázva is volt meg levegő is érte:)) egy délután készült el a tetkóm. mikr este hazaértem átmostam picit, bekentem VÉKONYAN!lefóliztám. éjjelre is fóliázva volt. Másnap reggel már pár órára hagyta levegőzni(de nem hagytam kiszáradni, mindig kentrm vékonyan)majd megint fóliáztam 2.nap pár órára délután. utána megint 2-3 óra szabadon és éjszakára ismét fólia. 3. nap is még volt rajta néha fólia, de ekkor már jóval többet volt szabadon(éjszaka persze fóliázva volt)4. nap már csak akkr fóliáztam ha mentem valahova 1-2 órára plusz éjjelre. 5. nap már nem fóliáztam(most lesz két hetes de még bepanthennel mindig kenem vékonyan. egyébkén nem varrasodott meg semmi, szépen gyógyult. összefoglalva én nem nagyon fóliáztam, csak éjjelente a első napokban, de kenve minig vlt, sha nem hagytam kiszáradni
2014. febr. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2014. febr. 6. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!