Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hova varrassam az adott mintát?

Hova varrassam az adott mintát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jövő hónapban tervezek egy kicsi és minimalista kulcs + kulcslyuk tetoválást készíttetni. A kulcslyuk helye már megvan (bal csípőcsonthoz kerül majd). A kulcsot eredetileg a jobb lábujjam alsó, talp felőli részére akartam, de a tetováló lebeszélt, mondván hogy az gyorsan lekopna. A testem egy olyan pontjára szeretném tenni, ami picit titokzatos, de egyben frappáns is, ugyanakkor elég maradandó. Mivel csípőben és combban egy picit erősebb vagyok, így a belső comb kizárva (tekintettel arra, hogy pár év múlva egy terhességgel oda mennének fel elsőként a plusz kilók).

Milyen helyeket javasoltok a kulcsot ábrázoló tetkóhoz és miért?

Az értelmes válaszokat előre is köszönöm =)



2014. febr. 7. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:
bár nem egy titokzatos hely, amire én gondolok, de nekem elsőre az ugrott be, hogy oké, hogy a bal csípődön lesz a kulcslyuk, akkor én a bal alkarom belső felére tetováltatnám a kulcsot, így mikor csípőre rakod a kezedet összeállna a két minta :)
2014. febr. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg fül mögé?
2014. febr. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm mindkettőtök válaszát =)


A bal alkar egy tuti ötlet, eljátszadozom a gondolattal ;)

A fül mögötti tetkó is megfordult a fejemben, mert az is király hely lenne a kulcsnak, azonban a tarkómon már van egy minta, így egy olyan pontot keresek, ami viszonylag távol esik =)

2014. febr. 7. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!