Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ti csinaltatnatok narancsboros...

Ti csinaltatnatok narancsboros labra tetkot?

Figyelt kérdés
Utalom magam, nem tudom elfogadni ahogy kinezek. 165cm vagyok es 50kg. Narancsboros a combom es a fenekem es a combora terveztem tetkot,amirol nem tudok lemondani. Ha kesobb lefogynek megnyulna a tetko?
2014. febr. 8. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez ellen tudsz tenni! Sportolj, étkezz egészségesen...stb annyi módszer van arra, hogy lefogyj/eltűnjön a narancsbőröd.

Meglátod, szép bőrön egy tetoválás is jobban mutat majd!

2014. febr. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
60kg. Elirtam. Amugy tudom csak olyan hamar feladom mert elkezdenek hianyozni a jo kajak :(
2014. febr. 8. 10:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbáld akkor motiválni magad! Tegyél ki képeket sovány emberkékről a szobádba vagy nem tudom. :D Vagy keress valakit aki veled együtt edz. Ketten könnyebb!
2014. febr. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Na, nagyrészt pont a "jó kaják" a felelősek a narancsbőrért!

Másrészt: örökletes tényező is szerepet játszhat a kialakulásukban (kötőszöveti gyengeség...stb.).

Harmadrészt: még VÉLETLENÜL sem csak a túlsúlyosokat érinti a téma! Vékonyan is lehet valaki ugyanolyan narancsbőrös!

[link]

És igen, torzul.

2014. febr. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem csináltatnék. Miért emelném ki azt, ami előnytelen..?
2014. febr. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne varrass. Még jobban fogod utálni magad, amikor eltorzul.
2014. febr. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!