Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hogy lesz valakiből tetováló,...

Hogy lesz valakiből tetováló, erre születni kell?

Figyelt kérdés

2014. febr. 10. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ideális esetben úgy hogy már gyerekkorától rengeteget rajzol. Kevésbé ideális esetben úgy érzi hogy egy nonfiguratív, tribal mintát sablon alapján bárki tud csinálni.
2014. febr. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó rajzkészség nem árt, de ismertem olyat, aki erre készült, mégis meggondolta magát, mert más a bőr, mint a papír. Kell hozzá azért egy kis "gyomor" is.
2014. febr. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
kell hozzà kis tehetség, sok rajzolàs, jó esetben egy müvész suli, aztàn iràny egy szalon ahol vàllaljàk a tanítàsodat.
2014. febr. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Erre a szakmára SZÜLETNI KELL!!! Egy ismerősöm tetováló és kipróbáltam,(egy úgynevezett tetováló műbőrön, ami olyan mint az emberi) minek után (nem nagyképűségből de) elég jól rajzolok.

Be kell vallanom hogy nekem ez nem megy.

2014. febr. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem csak az nem fér a fejembe, hogy vittem kinyomtatva a képet, amit szerettem volna, nem nézegette túl sokáig, mielőtt elkezdte varrni, mégis PONTOSAN rám varrta, sőt még szebben, mint az eredeti kép. Akkor látta először a képet!!!! Az eszem megáll azóta is...hogy ezt meg hogy?? :DD
2014. febr. 12. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!