Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetováló szalonokban "lenézik"...

Tetováló szalonokban "lenézik" azokat akik nem egy műalkotást, egy képet szeretnének magukra varratni hanem mondjuk csak 1-2 szót?

Figyelt kérdés
2014. febr. 15. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Miert neznek le? Ez is munka, meg az is munka.
2014. febr. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hallottam már olyat,(lehet hogy csak pletyka) hogy valaki nem vállalta el, mert az neki túl egyszerű.
2014. febr. 15. 13:10
 3/7 anonim válasza:
100%
Hát ha azt akarod a kézfejedre hogy "üss"akkor elképzelhető.
2014. febr. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne vállalná el? Könnyű pénz...
2014. febr. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Van ilyen, igen, hogy nem vállal el, mert neki túl egyszerű, de nem lenézésből, hanem mert mondjuk egy szalonban dolgozik 5-6 tetováló művész, ki ebben jó, ki abban jó. Ha egy egyszerű szövegről van szó, amit egy "kevésbé" profi művész is fel tud varrni, akkor minek várjál akár fél évet is egy másik művészre?

Ez saját tapasztalat, két tetkóm van, ugyanabban a szalonban csináltattam őket. Az egyikre hónapokat vártam, mert profi művész kellett hozzá, a másik csak egy idézet, amit szinte azonnal felvarrt rám egy másik művész, akihez nem hónapos várólista volt. De ugyanebben a szalonban van olyan művész is, akihez 7(!!!) hónap a várólista.

Minek vártam volna egy idézettel? Ez nem lenézés, csak praktikusság.

2014. febr. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem, így már világos, köszönöm a válaszokat :)
2014. febr. 15. 14:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha valahol lenéznek emiatt, akkor ott kell sarkon fordulni. Ők adják a szolgáltatást, amibe az is beleszámít, hogy érzed magad. Ha te egy sablonos egyszavas kis mintát szeretnél, akkor neki azt kell felvarrnia. Ott is számít a tudás, de tényleg fel tudja varrni egy igényes, de nem olyan nagy nevű, egyedi művész is.

Ne aggódj emiatt!

2014. febr. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!