Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Miskolcon hol van a legjobb...

Weknia kérdése:

Miskolcon hol van a legjobb tetováló szalon?

Figyelt kérdés
Első tetoválásom lesz és megbízható helyen szeretném csináltatni :) Valamint azt szeretném még kérdezni hogy az árak milyenek általában?

2014. febr. 21. 14:37
 1/9 SzilKa ***** válasza:

Miskolcon csakis a Skin Workshop a plázában, nagyon profik.


egy tetováló

2014. febr. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! és nem tudod hogy egy tetoválás a csípőre azzal a felirattal hogy : Never forget about the ones who love you kb mennyibe kerülne?
2014. febr. 21. 14:46
 3/9 SzilKa ***** válasza:
Nem tudom az árszabásukat, de nyugodtan kérdezd meg tőlük.
2014. febr. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 SzilKa ***** válasza:

betűtipustól is mérettől is függ, szóval érdemes ezeket kitalálni, mielőtt megkérdezed tőlük.

www.dafont.com - on a Calligraphy kategóriában nézelődj.

2014. febr. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Csak a Skin Workshop-ba olyan messzi időpontot adnak, hogy mire oda kerülsz elfelejted mit akartál és egyébként elég drágák is. Én ajánlom neked Miskolcon a Liberty tetovaló művek szalont az árak korektek a és kedvesek is és azonnal tudnak mondegy közeli időpontot
2014. okt. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 SzilKa ***** válasza:

Mire odakerülsz, elfelejted? Az komoly tetoválás-terv lehet és életreszóló, amit elfelejtesz :)

A hosszú várólista meg nem véletlen.

2014. okt. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ezt képletesen írtam. Egyébkét a Skin worksho.p-ba elég drágán dolgoznak ha esetleg nem írtam
2014. okt. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miskolc plázába elég barátságtalanok és időpont is 1- 2 hónap.....nembiztos hogy mindenki szeret ennyit várni főleg ha több alkalmas tetoválásról van szó......szépen dolgoznak az biztos.....a vulkán tattoo szerintem a legjobb szépen dolgoznak és nagyon kedvesek....én őket ajánlanám....
2014. nov. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A vulkán? :D Egy kalap meleg szart nem ér. Az igazi vulkán már meghalt. Paja amit tud az semmi.
2014. nov. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!