Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen tetoválást csináltassak...

Milyen tetoválást csináltassak halott kutyámról?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem a trolloknak: nem ez alapján döntök, csak szeretnék más ötleteket is meghallgatni, hátha van olyan, ami jobbnak bizonyul az enyémnél. Rövid történet: kihoztam december végén egy huskyt 3 év rabságból (egy kis kennelben élte le az életét fél éves korától kezdve), február elején pedig elütötte a vonat, 4 napra rá meghalt az orvosi rendelőben az első műtétje után. Részben az én felelőtlenségemből, részben szerencsétlen véletlen folytán. Nagyon szerettem ezt a kutyát (sajátomként, pedig csak ideiglenesre jött volna), hiába hogy rövid időt volt csak velem, nagyon a szívemhez nőtt, a halála is nagyon megvisel.

Portrét nem szeretnék, a mancsnyom sajnos már nem megoldható (hamvasztva lett), arra gondoltam, hogy egy szél motívumot tetováltatnék magamra, ahogy kifúj a rácsok mögül. Imádott szaladgálni és gyors volt, ezért gondoltam a szélre. Esetleg valami egyéb ötlet?


2014. febr. 24. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem jó ötlet, esetleg még egy futó husky alak is jó ötlet lenne ott is jelképezhetné a szél hogy milyen gyorsan szalad éppen.

Részvétem.

2014. febr. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
53%
Részvétem! :( szerintem ne csinálj magadra tetkót. Hidel ha nagyon szereted akkor a szívedbe már ott marad örökre.
2014. febr. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A részvétet köszönöm, olyan kommenteket pedig nem kérek, hogy ne csináltassak tetoválást. Mindenkinek joga van úgy feldolgozni egy szeretett lény elvesztését, ahogy neki jól esik. Nekem így esik jól, és attól hogy a szívemben marad, szeretném, ha a testemen is megmaradna halálomig.

Az első ötletét köszönöm, egész jónak tűnik, valószínű, ha megért a döntésem, egy tetováló művészt fogok megkérni, hogy rajzolja meg.

2014. febr. 24. 16:40
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem is az elsőnek nagyon jó ötlete volt, de te ismerted és te tudod milyen szimbólumok kötődtek a jelleméhez/életéhez. Nekem is van ilyesmi tetoválásom és nem a mai napig nem bánom, hogy megcsináltattam. Nagyon sokat segített ezért megértem a döntésed! Részvétem!
2014. febr. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is!
2014. febr. 24. 18:32
 6/7 anonim ***** válasza:
57%

Nekem is elhunyt a kutyám 12 év után.Gyerekkorom óta velem volt.Nagyon megviselt az elvesztése.Még életében gondoltam egy tetkóra, most már biztos vagyok benne,hogy meg is lesz. Nekem portré lesz,mert találtam hozzá megfelelő mestert.

Az első válaszoló ötlete tetszik nekem is. De akár a szélbe lehetne hópelyheket is tenni

2014. febr. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Vagy ha volt neve, akkor esetleg a nevét.
2014. márc. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!