Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A bokám belső felén kb.5...

A bokám belső felén kb.5 centis tetkó feltűnő? Származhat hátrányom belőle?

Figyelt kérdés

2014. febr. 24. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Annyira semmilyen, hogy értelme sincs hogy oda tetováltass. Hátrányod meg miért lenne belőle? Az én bokámat nem igazán nézegeti soha senki, főleg nem a belső felét...de nem tudom, lehet a tiédet többen szokták.
2014. febr. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már van egy, a bal bordámon. Szeretnék egy újat, olyan helyre, ami takarható :)
2014. febr. 24. 20:01
 3/5 anonim ***** válasza:
ha mindenkeppen 'takarhatot' akarsz, ez az egesz tetovalos dolog nem te vagy, csak divatbol csinalod. vagy bevallalod, vagy ne is csinaltasd meg.
2014. febr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sok munkahelyen igenis fontos, hogy ne legyen feltűnő tetoválása az embernek. Én is direkt takarható helyre csináltattam, ugyanis vagyok annyira előrelátó, hogy a jövőmre is gondolok. Szerintem amúgy nem feltűnő.
2014. febr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bekaszaj válasza:
100%

3.# Szerintem az hogy takarható helyre csinaltat tetoválást valaki, az egyik szempont hogy pont nem azert csinalja hogy'menőzzön' vele- mutogassa. Hanem Magának! Mert valamiert fontos lehet neki az adott motívum ,esetleg az életének egy jelentős/fontos részét képviseli.

Te pedig azt mondod ha valaki nem lathato helyre szeretne tetovalast annak bizony nemvalo az egész téma.

egy kérdésem van hozzad: WTF?:D

2014. febr. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!