Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szeretnék csináltatni egy...

Szeretnék csináltatni egy tetoválást Anyukám emlékére, egy Anya feliratot a csuklóm belső részére, nem szeretnék nagyon nagyot, mondjuk kb.2-3 centiset. Mi róla a véleményetek?

Figyelt kérdés
Ha sikerül elhelyezkednem a végzettségemben, egész nap emberekkel fogok találkozni, üzletet kötni, tárgyalni, ilyesmi. Nem tudom hogy ez a tetoválás hátrányt jelent-e mondjuk állásinterjúknál, vagy ti mennyire kötnétek üzletet valakivel, ha meglátnátok hogy van tetoválása?

2014. febr. 28. 19:57
 1/5 SzilKa ***** válasza:
100%

Csak akkor csináltasd a csuklódra, ha azt tudod majd állandóan (!) takarni órával, karkötővel. Sajnos hátrányt jelent állásinterjúnál is, üzletkötés során is, nem fognak komolyan venni látható helyen levő tetoválással. Én inkább más helyet javasolnék, kulcscsont, felkar belső, medencecsont, amiket alapból is takar a kiskosztüm...


Egy tetováló

2014. febr. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak olyan helyre, ahol el lehet takarni. Nekem személy szerint semmi bajom nincs az ilyesmivel, de elég ha egy ember háklis rá, akinek nem kéne... érted.

Másrészt a tetoválás ötletét is gondol át szerintem, ez az "anya" olyan tipikus börtöntetkó. Nem lenne jobb valami olyasmit magadra varratni, ami személyesebb, és amiről ő jut eszedbe? Nem baj az, ha mások esetleg nem értik, sőt, úgysem nekik csináltatod, nem? De persze te tudod, ez csak egy vélemény volt.

2014. febr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%
ne csináltass, az emlékeket a szívünkben hordozzuk és nem a csuklónkon.
2014. márc. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem se oda kéne, nem javasolt látható helyre tetováltatni ha még nem tudod, mi szeretnél lenni vagy tudod, hogy nem olyan területen fogsz dolgozni, ahol tolerálják.

Keress valami ruhával takarható helyet, pl. kulccsont, borda, akármi. És nem gondolkoztál valami jelképesen? Ami rá emlékeztet. Bár az már a te dolgod, nagyo nszép dolgok az emléktetoválások, de én szeretem, ha kreatívak és dekoratívak, és másoknak nem ordít róla, hogy ezt kiért csináltattad. Persze megkérdezhetik a jelentését, de nem kell elmondanod, ha nem szeretnéd.

2014. márc. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a kulcscsontom alá varrattam. Szintén emléktetoválás. Látható, de ha kell eltakarható könnyen egy olyan felsővel.
2014. ápr. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!