Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Az invictus tetováló szalonban...

Az invictus tetováló szalonban dolgozó tetoválók mennyire csinálnak precíz, szép munkát?

Figyelt kérdés
Hozzájuk szeretnék mennei varratni, de előtte saját tapasztalatokra lennék kíváncsi :) nem olyanra hogy a barátnőm pénzügyi tanácsadójának az unokaöccsének a kutyájának a fodrásza mit mondott :) illetve ha van olyan aki gondolkodott és máshova ment, Ő miért döntött így?

2014. márc. 5. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Bélteczky Zsófi most nyert díjat a tattoo convention versenyén...ha ez nem elég meggyőző, akkor semmi.

Nézd meg a honlapon a munkáikat.

Én anno az exemet kísértem el, engem meggyőztek, piercinget már szúrattam náluk, de tetováltatni is fogok.

2014. márc. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Küldtem nekik két hónapja egy ajánlat kérő e-mailt, a mai napig nem kaptam rá választ, ezért én inkább a loco-motive tattooba mentem, és velük teljesen meg voltam elégedve :)
2014. márc. 6. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Krizsa Tattoo ***** válasza:
Nekem semmi problémám nincsen velük, nagyon jó munkát végeznek! Nekem Berta M. Péter Kacsa csinálja a tetoválásaimat. Személyesen kell ajánlatot kérni!!!
2014. márc. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Zsófi nagyon ügyes, de hozzá bejutni nagyon nehéz. Vagy hónapokkal előre kell kérni, vagy ha épp valamikor felszabadul nála egy hely, mivel rengetegen mennek hozzá.

Kacsa is szépen tetovál, jók a munkái, Miri is, én Csabinál voltam, nagyon szépen és profin dolgozott. Ha van már valami ötleted, térj be az üzletükbe és ők elmondanak mindent, illetve ha az adott mintádhoz valamelyikük "specializálódva" van, akkor természetesen hozzá küldenek. Amúgy jó fej csapat, jól el lehet velük beszélgetni ;)

2014. márc. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!