Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerdán megyek tetováltatni,...

Szerdán megyek tetováltatni, mire figyeljek?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy hogy készüljek, előtte lévőnap és aznap? Sajnos igen későn van időpontom (15:30).

Bal térdem fölött, a külsőcombom felé lesz a minta.

(A tetoválót nagyon szeretem, régi ismerős, de ez a "meztelenkedés" nem lenne jó)

Láttam már olyan vendéget nála, akinek a combját varrta. A lányon csak egy tanga volt. Ezt én nem tartom jónak, szóval vinnék egy rövidnadrágot(lány vagyok:D) váltónak. Ez ugye lehet rajtam? Mennyire néz majd furcsán?:D. Szünetekben mászkálnék, egy rokonom étterme mellett van a szalon:D (egy épületben)

És még egy kérdés, ha szerencsém van, a menstruációm kivárja a csütörtököt*, de ha nem, akkor is mehetek? Olvastam valahol, hogy kidobhatja a szervezetem a festéket. Ez igaz?

Máskor már nemtudok menni-így is háromhónapig könyörögtem egy időpontért.


*Azért irtam, hogy ha szerencsém van, mert nagyon izgulok a dolog miatt, és ilyenkor kitolodik, egy pár napot. Amúgy pont szerdán kell megjönnie. És általában pontos. Reménykedem:)


A válaszokat köszönöm!



2014. márc. 10. 20:22
 1/1 Krizsa Tattoo ***** válasza:
100%

Mindenképpen olyan ruhába menj amibe jól érzed magad, de nem okozol vele nehézséget a tetoválónak. Munka közbe úgy sem azt fogja figyelni mi van rajtad, mert nem az a dolga. Viszont nincs annál rosszabb amikor valaki szégyenlős és már a sablont sem lehet rá feltenni, mert nem akarja szabaddá tenni rendesen a felületet. Van aki fürdőruhát vesz fel mert nem sajnálja ha festékes lesz, és nem érzi feszélyezve magát....mintha strandon lenne.

A menstruációs ciklus alatt jobban fáj a tetoválás, de ez nem mindenkire igaz. Nem fogja kidobni a festéket.

2014. márc. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!