Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Vélemények? Dr. Singer Tattoo...

Hunbula kérdése:

Vélemények? Dr. Singer Tattoo Stúdió Szolnok

Figyelt kérdés
Jónak tűnik, persze azért érdekelne, ha valaki vagy ismerőse volt már, ismeri, milyen tapasztalatai voltak? Minőség, ár, ajánlaná-e? Köszönöm

2014. márc. 11. 11:42
 1/3 Sowilo ***** válasza:
Mindenképpen ajánlanám, profin dolgoznak.
2014. márc. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia :) Most voltam 2 hete, nagyon ügyesek voltak, szép steril környezet, nem nagyképűek, barátságosak, a munkaterület nagyon szép tiszta, direkt bementem a mosdóba is, de az is nagyon ápolt és rendezett volt. Szerintem profin dolgoznak, nekem egy portré lett felvarrva kb olyan 18cm x 25 cm es, eddig csak félig van kész, de szinte megszólalásig hasonlít a képre. Hétfőn reggel 11 re mentem, és délután 5 ig dolgoztak rajtam, ezért az időintervallumért 25.000 ft-ot kértek el, ami szerintem teljesen reális ár, és ár-érték arányban az egyik legjobb. Haverom is volt de ő kb 3 hónapja, neki is gyönyörű lett!
2014. márc. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, mentek a zöld kezek :))
2014. márc. 18. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!