Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Aranyos gesztus vagy hülye...

Aranyos gesztus vagy hülye ötlet ez a tetkó?

Figyelt kérdés

A barátnőm magára akarja tetováltatni a 3 unokatesója nevének a kezdőbetűit, ami így nézne ki: ZZZ

Nekem erről mindig az jut eszemhe, hogy valaki bealudt.

Ti erről mit gondoltok? :)



2014. márc. 11. 15:47
 1/7 anonim válasza:
Aranyos ötlet, egyben szerintem hülyeség is. Jól gondolja meg, mielőtt dönt, hogy tetováltat. És tényleg olyan, mintha "bealudt volna valaki". Én ellenzem ezt az egész tetoválósdit, de az ő döntése. Mondjuk poénra is veheti az egészet,ha a 3 z betű különböző méretű.:)
2014. márc. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Nem értem, miért akarná valaki az unokatesói neveit bármilyen formában is magára tetováltatni...

De, ha neki tetszik, az ő dolga.

Aranyos gesztusnak nem mondanám.

2014. márc. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

Teszem azt, ha én magamra tetováltattam volna az unokatesóim nevét, keresném a takaró tetoválást. Kettőjükkel nem beszéltem több mint 3 éve, egyikükkel jóban vagyok, de ritkán beszélünk, egyikük egy állszent rbanc, egyet pedig nem is ismerek. A "ZZZ" jópofa hogy így jön ki, de valóban alvásra enged következtetni. Az enyém így festene: GÁTKK :D

Na mindegy, szerintem hülyeség, később nehogy megbánja..

2014. márc. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azért akarja, mert annyira szereti őket, és mindegyikőjük kereszt"anyja". (4 évesek, ikrek)

Szerintem is megbánja majd :P

2014. márc. 11. 21:46
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Huhú, akkor még kicsik. Remélem akkor is szeretni fogja őket ha felnőnek...
2014. márc. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem hülye ötlet..egyrészt tényleg "alvós", másrészt lehet, hogy 5 év múlva már nem is lesznek jóban..
2014. márc. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Butaságnak tartanám CSAK emiatt, egy ILYEN tetoválást elkészíttetni.
2014. márc. 12. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!