Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Miért nem vállalták el a...

Miért nem vállalták el a fehér tetoválást?

Figyelt kérdés

Azt mondta a recepciós csaj, hogy alapból nem vállalnak ilyet. DE a fehér bőrömön úgysem látszana - amit megcáfolok, mert fehér szemceruzával rárajzoltam a kézfejemre, ami elég világos, és látszik, mert ugye a bőr inkább bézs, olyan rózsaszínes sárgás barnás. Meg nem marad szép, alias megsárgul - ami nem igaz, mert a festék nem vált színt, csak ugye a bőr sárgás, ami fölé nő.

Egyébként 4-6000 Ft lenne... lenne, ha csinálnák, hát köszi.

Egy pici 1 cm-t nem meghaladó tetkóról van szó, ami egyébként akkor sem látszana ha fel vagyok öltözve, ha fekete. Nem villogni szeretnék vele, csak számomra van jelentősége. Azt mondta gondolkozzak még rajta, de már 2 éve gondolkodom, és akarom. Meg még egy másikat, ami nagy és fekete, de úgy besértődtem, hogy ott 100% hogy nem csináltatom meg. Máshol csak annyit mondtak, hogy nem vállalják és kész. :(



2014. márc. 16. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
Ép ésszel végig kéne gondolni, hogy minek egy tetkó ami nem látszik mert fehér, meg mert olyan pici. Ha lenne jelentősége számodra akkor nem egy 1 cm-es fehér tetkóban gondolkodnál. Ezt szerintem ott is így gondolják, ezért nem csinálják meg.
2014. márc. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem ez fontos, és ismétlem, ha fel vagyok öltözve, más úgysem látja feketén se, és másnak abszolút nem is jelent semmit, csak nekem. Egy betűt vagy szót nem fogok nagyban magamra varratni, ez abszolút felejtős! Máshova sem akarom. Akarok egy nagy tetkót is, de ezt csak és kizárólag így, fehéren és kicsiben és csak oda.
2014. márc. 16. 12:27
 3/8 A kérdező kommentje:
Rajtam kívül csak egy embernek jelent ez bármit, és ő látni fogja. Ha fizetek érte, nem mindegy??
2014. márc. 16. 12:31
 4/8 SzilKa ***** válasza:
100%

Általában én is megpróbálom róla lebeszélni a vendéget, mert csúnyán besárgul. Persze ha ennek ellenére mégis szeretné, akkor megcsinálom.

Viszont bármilyen picike is, sajnos az ára nem lesz kevesebb, mint 5-6ezer, mert ennyi szokott lenni a minimum ár, az anyagköltség kb ugyanannyi, mint egy 2-3-5 centis tetkónál.


Egy tetováló

2014. márc. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az árral nincs gondom, tudom, hogy bármilyen pici a tetkó, van egy minimum összeg. De lehet, hogy kénytelen leszek lemondani a fehér színről, és meg kell béküljek a feketével.
2014. márc. 26. 20:20
 6/8 SzilKa ***** válasza:
nem muszáj feketében gondolkodnod, lehet akár barna, vagy bordó is...
2014. márc. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ott a sárgát és a rózsaszínt ajánlották fel, de nem szeretném, ha színes lenne. A világosbarnán gondolkodom, vagy egy majdnem fehér pasztell rózsaszínen... de egy ismerősöm próbált inkább a feketére rábeszélni, mert annál a legkisebb az allergia esélye.
2014. márc. 27. 22:56
 8/8 SzilKa ***** válasza:
Csak akkor figyelj az allergiára, ha fémérzékeny vagy. Számukra a piros és az árnyalatai okozhatnak gondot, bár legtöbbször az is csak időszakos viszketés, nem több (én pl fémre allergiás vagyok, mégis van rajtam piros, de tényleg csak néha viszket picit).
2014. márc. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!