Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mit tegyek? Fóliázzam vagy ne?

Mit tegyek? Fóliázzam vagy ne?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szerdán csináltam egy tetoválást a karomra úgy 10cm körül van és még mindig fóliázom ugye mert azt ajánlotta a tetováló de nagyon kivörösödött a karom és viszket nem is ott ahol a tetkó van szóval nem hiszem hogy az miatt hanem inkább a ragasztó helyén ahol le van ragasztva.. És eléggé idegesít, meddig kell még fóliáznom? Előre is köszönöm a segítséget
2014. márc. 21. 16:58
 1/4 anonim válasza:

Most vedd le a foliát,engedd szellözni a böröd.

Krémezd be nagyon vékonyan,oda is kenjél ahol a ragasztó miatt piros.

A folia azért kell,hogy a friss sebet ne szennyezd be,ne érje por stb...amitől esetleg el tudna fertőzödni.

Krémezni meg azért kell,hogy ne száradjon ki a tetoválás és a böröd sem a sebgyógyulás folyamán.

A tetoválód azt mondta még hagyd rajta,akkor biztos nem neked akar kellemetlenséget.Szóval most otthon nem kell folia,de ha lehet akkor piszkold be.Ha meg elmész akkor még 1-2 napig foliázd.

2014. márc. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
*ha lehet akkor NE piszkold be!-elírtam
2014. márc. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! Már az megkönnyebbülés volt amikor levettem mert meg kellett mosni de akkor szerencsére nem kell de szerintem azért éjjelre még befóliázom, egyébként kenni meg mosni meddig kell majd?
2014. márc. 21. 17:19
 4/4 anonim ***** válasza:
kérhetek egy képet a mintáról? :)
2014. márc. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!