Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ha egy tetoválást szeretnék a...

Ha egy tetoválást szeretnék a mellem alá, akkor nem viselhetek majd melltartót amíg gyógyul?

Figyelt kérdés

Csak 4 betűből állnak a tetoválás. Nyáron szerettem volna megcsináltatni, mert akkor nincs suli, és nem kell olyankor mindig melltartót hordanom, de azt hallottam, hogy nyáron a legrosszabb csináltatni, mert még hónapokig nem érheti napfény. De iskolaidő alatt nem csináltatom meg, mert olyankor mindig muszáj melltartót hordanom...

Segítsetek mit csináljak?

18/L



2014. márc. 31. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hordhatsz melltartót,csak max az első pár napba nem.
2014. márc. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha nyár elején csináltatom meg, akkor attól még mehetek majd nyaralni víz mellé rögtön miután begyógyult? Ott víz és napfény is érné. Mennyi idő alatt gyógyul be egy ilyen kis tetoválás?
2014. márc. 31. 16:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok...szerintem inkább nyaralás után csináltasd meg,tudom hogy már nyaraláson azzal szeretnél mutatkozni,de lehet hogy a sok vízben való tartózkodástól illetve a naptól elkapsz valami fertőzést. Plusz utána még hámlani is fog ami nem lesz annyira szép. Amúgy egy hét alatt begyógyul és utána még egy hét kb amíg hámlik. Én a helyedbe nyaralás után csináltatnám :)
2014. márc. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmiképp ne menj uszoda közelébe 1 hónapig..! Hiába gyógyul be 1-2 hét alatt, a víz kiszívja, a nap kiszárítja majd kifakul a tattoo-d :)

Kenegesd vazelinnel vagy bepanthennel , használj sportmelltartót vagy olyat, amiben nincs merevítő :)

2014. ápr. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!