Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A tetkóművész tervez és...

A tetkóművész tervez és rajzol külön tetkót lapra ha van egy sajátos elképzelésem?

Figyelt kérdés

Ha van egy sajátos elképzelésem egy tetoválásról de nincs semmilyen kép ami alapján ábrázolni tudnám, és nem vagyok profi rajzoló akkor a tetoválóművészt megkérhetem arra hogy rajzolja azt le nekem, esetleg csináljon többféle variánst ugyanarra a témára amelyekből aztán kiválasztom a nekem tetszőt?

Jár-e az ilyen munkákért különdíj? (Még sohasem volt tetkóm és nem is tudom hogy hogyan történik az egész). 21/F



2014. ápr. 2. 13:33
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és nagyon érdekelne hogy nagyjábol mennyi lenne az ára (a nyak hátsó részét takarná a tetkó).
2014. ápr. 2. 13:36
 2/3 SzilKa ***** válasza:

Természetesen megkérheted, hogy megtervezze és megrajzolja pár változatban. Külön pénzt nem szoktak felszámolni érte, de előleget szoktak elkérni rá, amely a végösszegbe beleszámít.


egy tetováló

2014. ápr. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jobb esetben megrajzolja. De találkoztam nagyon paraszt tetovaloval, pedig csak egy szöveget akartam és hazazavart, hogy nézzek betűtípust nyomtassam ki vigyem vissza. Ez megvolt utána hazazavart, hogy rajzoljam magamra fog e tetszeni. Ja persze aztán ne varrjam magamra is? Elvileg jó a szakmában de nem hozzá mentem. A legtöbb tetováló amúgy sem szeret pontosan ragaszkodni egy adott mintához.
2014. ápr. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!