Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek egy lánynak...

Szerintetek egy lánynak melyik tetoválás illik jobban, mit gondoltok, melyik a szebb?

Figyelt kérdés
Egy horgony rózsaszín virágokkal ( vagy virág nélkül ) vagy egy fekete csipkézett masni? Bordára lenne.
2014. ápr. 3. 14:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettő semmitmondó és tucat, de, ha muszáj választani, inkább a második.
2014. ápr. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Számonra mindkettőnek van jelentése. A horgony az elkötelezettséget, a hűséget szimbolizálja, a csipkés masni pedig a nőiességet ( a horgony a párom iránt érzett hűségemet, a csipke pedig azt, hogy stílust váltottam. Eddig kislányos és önbizalomhiányos voltam, viszont úgy érzem, hogy sikerül végre elfogadni önmagam és ez méltó jele lehetne )
2014. ápr. 3. 15:00
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem kombinálod a két motívumot?
2014. ápr. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam, viszont valahogy nem tudom elképzelni együtt a kettőt, mert mind a vasmacska, mind a csipke a maga formájában elég erős, de ugyanakkor egy ellentétet is alkot a kemény vas és a finom, lágy csipke.. :-)
2014. ápr. 3. 20:06
 5/10 SzilKa ***** válasza:

pedig simán össze lehetne kombinálni a kettőt, s pont attól lenne egyedibb... A tetováló pl. simán összerajzolja neked úgy, hogy jól nézzen ki. :)


egy tetováló

2014. ápr. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2014. ápr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok.
2014. ápr. 6. 15:10
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy masni formájú horgonyt, vagy egy horgony formájú csipkét.
2014. ápr. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Azt nem tudod elképzelni, hogy a vasmacska legtetejére menne a masni? Vagy a háttérbe? És, ha mondjuk a virágok olyan fontosak az nem lehet, hogy összerakod a kettőt? mármint... virágmasni?
2014. máj. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az önbizalomhiányodat az jelképezi a legjobban, hogy egy tetoválás kell hozzá.
2015. okt. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!