Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválást szeretnék a jobb...

Tetoválást szeretnék a jobb mellemre. De ott van egy nagyobb anyajegy. Hegre lehet tetoválni?

Figyelt kérdés
Szóval a jobb mellemre szeretnék egy írást tetoválni "Veni Vidi Vici". Ott ugye van egy nagyobb anyajegy, és nem tudom h lehet e olyat h beleolvad(vagy elüt?) De lehet nem is akarnák akkora vastagságut mint az anyejgy. Ezért arra gondoltam hogy le vetetem az anyajegyet és a helyére lenne. Hegre lehet tetoválni? Vagy hülyén nézne ki ? :/
2014. ápr. 5. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
szia nekem csuklo tetoválásm van eléf sok hegem van a csuklomon megis rátetováltak szoval lehet de mindenkeppen kérdezz tetoválodtol ezzel kapcsolatban.
2014. ápr. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És milyen típusú heg? Mert gondolom az is számít. Mer ezt az anyajegyet leveszik akkor ott "műtéti" heg lesz.. Csuklódon milyen heg van ? Elestél? :) Vagy karcolások ? :)
2014. ápr. 6. 16:15
 3/3 SzilKa ***** válasza:

Minimum 3 évesnek kell lennie a hegnek és nem emelkedhet ki a bőr felszínéből ahhoz, hogy tetoválni lehessen rá. Viszont pont vonalas tetkót nem javasolnék átvinni rajta, mert a hegen megfolyhat a festék. Hegre inkább telibe szoktunk színezni, ha fedni akarjuk.


Én inkább vagy beépíteném a feliratba az anyajegyet, vagy úgy tenném fel eleve, hogy elkerülje.


Egy tetováló

2014. ápr. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!