Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetkó csuklóra mennyire fáj?...

Tetkó csuklóra mennyire fáj? (az ereknél)?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 7. 21:05
 1/8 Krizsa Tattoo ***** válasza:
Nem fájdalmas, simán kibírja bárki :)
2014. ápr. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
minden tetoválás fáj, de ne kínahlált képzelj el, ki lehet bírni, mindenhol ki lehet, csak van ahol rosszabb. :D
2014. ápr. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Engem riogattak, hogy ott nagyon fog fájni közben semmiség volt az egész :D
2014. ápr. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Hát nekem pont ott is van egy nagyon remek tetoválásom. A folyamatnál sehol sem éreztem kellemetlen fájdalmat, sőt mondhatom, hogy ez a tetoválásom volt az, ami a legkevésbé fájt. Amúgy ha kicsi a fájdalom küszöböd, akkor még mindig vannak speciális fájdalom csökkentő-érzéstelenítő krémek.


Remélem segítettem;)


- The Blueskin -

2014. ápr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen:)
2014. ápr. 8. 22:19
 6/8 anonim válasza:
Csuklónál nem vészes, de minden ember más. Mikor engem varrtak hónaljvonalban belső felkaromat, annyi volt, mint egy séta a parkban. Viszont érdekes módon kívül a vállam eléggé fájt...sztem minden embernek máshol fáj jobban, de amíg nem próbálod mindenhol - nekem az egész bal karom körbe van varrva válltól csuklóig -, addig nem tudod kideríteni ezt. Viszont, ha elkap a gépszíj - mert ugye egynél nincs megállás -, akkor már szinte a tetoválással járó fájdalmat is kívánni fogod :)
2014. ápr. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is tele vagyok már lassan mindenhol, de nem kívánom a fájdalmat egyáltalán. :DD
2014. ápr. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem kicsit sem fájt. Volt, hogy csikizett. Kilehet bírni! 22/L
2015. szept. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!