Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek egy vékony csaj...

Szerintetek egy vékony csaj felkarjának a belsején, hogyan mutatna egy madártoll tetoválás?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 24. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Böszmén. Kb. minden második divattetkós csajnak madártolla van, annál elcsépeltebbet nem is találhattál volna. Tudod a tetoválásnak az a lényege, hogy EGYEDIVÉ tegye az embert.
2014. ápr. 25. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

13 éves korom óta a kedvenc filmem a Holló, akkor már eldöntöttem, hogy nekem lesz ilyen tetoválásom.

23 vagyok, tavaly lett is egy hollóm, amit a barátnőm tervezett.

Tudom a jelentését, meg is van az életemben a jelentősége.

A tolla nekem külön jelentéssel bír, de nem fogok pont neked magyarázkodni.

Nem értem miért kell egyből fikázni az embereket itt.

Azt nem döntöttem csak még el, hogy hol állna a legjobban.

De kösz a választ, hogy szántál rám mozdulatokat, amíg gépeltél.

2014. ápr. 25. 18:39
 3/4 anonim ***** válasza:
31%
Milyen kis hisztis vagy, haha :D Amúgy meg ha ennyire odavagy a hollóért, meg eeennyire nagyon akarod a tollát, akkor nehogy már gyk-s emberek döntsék el látatlanban, hogy neked hogy állna. :D Amúgy nem változtat a dolgon, akkoris gagyi tucattetkósnak fogsz kinézni vele, akármit is jelent a számodra.
2014. ápr. 26. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
OK csá
2014. ápr. 26. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!