Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » 18 évesen nem korai tetoválást...

18 évesen nem korai tetoválást csináltatni?

Figyelt kérdés

Hozzátenném, kondi terembe járok

Váll tetoválást szeretnék

Remélhetőleg fog még nőni az izomzatom, de nem szeretném, hogy elnyúljon a tetkó :-(



#kondi #tetoválás #elnyúlás #tetkónyúlás #tetkó elnyúlás
2014. ápr. 26. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

De, korai.

Másrészt később megbánhatod esetleg. 18 éves kor után a világnézet, gondolkodás is sokat változhat még.

2014. ápr. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyáltalán eszedbe jutott, hogy nem kellene még, akkor valószínűleg nem is akarod igazán, így pedig nagy az esélye, hogy megbánod, úgyhogy inkább gondold át még egyszer! Félreértés ne essék, nem vagyok ellene, nagy rajongója vagyok a tetoválásoknak magamon és másokon is, de nem egy emberrel találkoztam már, aki megbánta a hirtelen jött ötleteit.
2014. ápr. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ! Én 18évesen csináltattam az elsőt, de én már 14évesen kigondoltam a mintát.
2014. ápr. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én 19 évesen csináltattam az első tetoválásomat, tegyem hozzá a mintán 2 éve rágódtam ha nem több h tényleg azt e szeretném :D szóval szerintem gondolkodj rajta még sokat rajzold le a mintát rakd e a papírt és ha előveszep egy időután és még mindig tetszik és még magadra akarod varratni akkor tedd meg :D 19/L
2014. ápr. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
ha csak keménykedni akarsz akkor felesleges utálni fogod ha nagy leszel
2014. ápr. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Rohadtul nem korai. Egy ismerősöm már 14 éves kora óta tele van mindenféle tetkóval.


Szerintem nyugodtan csináltathatsz!!

2014. szept. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lattal mar muvelt, ertelmes ferfin tetkot? Nagyon ritkan, es ez nem veletlen. Altalaban az iskolazatlan vagy felmuvelt emberek jellemzoje. Mielott pedig mindenki felhaborodva irogatna, hogy az ugyvedje, orvosa vagy a hazat tervezo epitesz ki volt varrva teljesen, azert irtam altalanossagban. De ha te kidobokent, taxiskent vagy epitomunkaskent kepzeled el magad, akkor biztos sikert aratsz egy latvanyos tetkoval ebben a kozegben , es ez esetben nem korai.
2014. szept. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj 7-es, de egy csomó művelt emberen is van tetkó, csak nem látható helyen. Honnan veszed, hogy a tetoválás a műveletlen tuskók védjegye? Egy tetoválásnak lehet például jelentése, hogyha pl. egy rákos ember, miután meggyógyul, a daganat helyére rátetováltat valami szöveget.


Egyébként abban igazad van, hogy a teletetovált, kigyúrt állatok általában műveletlenek.

2014. szept. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Simán de én kevésbé feltűnő helyre csináltatnám.

Ha nagyon vékony vagy akkor várnék vele.

Egyébként nekem már vagy 2éve ez a kedvencem:


[link]


De lehet 2 év múlva már nem...jól gondold át :D

2014. szept. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!