Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Terhesség után mennyire...

Terhesség után mennyire deformálódik el a szeméremdomb feletti tetoválás?

Figyelt kérdés
lyanok írjanak, akiknek van ott tetoválásuk és szültek is már! Köszi :)

2014. ápr. 28. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem nincs ott tetkóm, viszont van ott egy darab striám, pont középen. Hogy ott hogyan lett ne kérdezd, nem tudom. Lehet, hogy nem lesz vele baj, szép marad, de akár deformálódhat is.

Meg ugye mennyivel van felette, mert manapság már ott császároznak, nem a hasadat vágják át keresztbe.. ?

2014. ápr. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ugyan se tetkóm, se gyerekem, de egyik régi lakótársamnak a csípőcsontja körül van egy kb. 7-8 centis tetkója (mármint ott a csonttól a szeméremdomb fölöttig kb, gondolom érted :D), neki azért meglátszik, hogy elnyúlt vagy hogy mondjam.

Szóval szerintem érdemes jól átgondolni. Persze az is benne van, hogy ha úgy alakul, viszonylag könnyű eltakarni strandon is, meg akkor már optimális esetben csak apuka látja főleg. :D Nem egy szem előtt lévő terület, én anno szerintem vagy egy évig azt sem tudtam, hogy a csajnak van tetkója. :)

Azért feliratot vagy portrét inkább ne oda tetováltass, azon eléggé látszik, ha deformálódik.

2014. ápr. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Azóta már átgondoltam, és császármetszésnél tényleg pont ott vágják, ahol szerettem volna a tetoválást. :(
2014. ápr. 29. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!