Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mi kell egy leendő tetováló...

Mi kell egy leendő tetováló portfóliójába?

Figyelt kérdés

Ha lesz benne:


-2-3 porté

-2-3 oldalnyi traditcionális flash

-2-3 oldalnyi egyéb flash

-1-2 oldal tipográfia

-2-3 oldal fekete fehér


Mind egyedi tervezés (portrék persze képről).

Nyilván ezeket úgy válogatom össze, hogy érdekesen, a legjobb oldaláról mutassák be a rajztudásomat.


Ez így jónak tűnik? Mit rakjak még mellé esetleg? Vagy mit vegyek ki?



2014. máj. 12. 14:54
 1/1 anonim ***** válasza:

ne vigyél magaddal tetoválás flasheket, azt látnak eleget a tetoválók nap mint nap.

én ugyan nem tanítok tetoválást, mert nincs türelmem hozzá, de mivel felsőoktatásban is képzőművészetet tanultam, sőt, taníthatnám is, megnézem, ha valaki mappát hoz be hozzánk.

azt mutasd, ami spontán a kezedben van, a saját ötleteidet, de szakadj el a tetoválás témától. ez mondjuk az én egyéni ízlésem, de a fotóról másolt portrékat, bárhogy csillog is a szemük, egyáltalán nem tudom értékelni. nyilván kell hozzá rajzkészség, de akkor is unalma másolás.

de menj be bátran bárhová, akár előre is kérdezhetsz, hogy mikre kíváncsiak, ha viszel portfóliót. ja, és ne magyarázd meg a munkádat, hogy de igenis miért jó, ha valamire azt mondják hogy nem az, akkor tuti bukó a dolog, látom a hozzánk betérőkön ;)

(ne ijedj meg, nem fogok válaszolni ha írsz valamit, mert fél évente nézek erre)

2014. máj. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!