Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválók, segítene valaki?

Tetoválók, segítene valaki?

Figyelt kérdés
októberben töltöm a 18-at, és szeretnék majd tetoválást. mit javasoltok, hány évesen csináltassak? nem akarom hogy deformálódjon, vagy ilyesmi. azért kérdezem. másik kérdésem hogy hol tudok utána nézni a minták jelentésének? esetleg lehet valahol tetkót tervezni?

2014. máj. 12. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor csináltass ha már egy ideje tudod mit akarsz,nem csak úgy beugrott valami. HA tudod a mintát,megtalálod a jelentést is, ha fontos. Tetkót majd tervez a tetováló,akit választasz. Egyébként meg attól függ,hogy deformálódik-e,hogy hova teteted.
2014. máj. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
már régóta akarok de még semmi ötlet. ha 1 éven belül csináltatnék a vádlim hátsó részére, akkor az eltorzulna futás miatt vagy egyéb sport miatt?
2014. máj. 12. 21:48
 3/6 anonim ***** válasza:
ha nem nősz még 30 centit és nem hízol ugyanennyi kilót, akkor nem fog változni. én 16 évesen csináltattam az elsőt, azóta fogytam is, híztam is, de semmi sem látszik rajta.
2014. máj. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nem fog eltorzulni a vádlidon, hacsak nem lépsz Illés Norbi nyomdokaiba :)


ahol esélyes a torzulás, az a mell, bicepsz, has. alkar, tarkó, vádli kb. ugyan olyan marad.

2014. máj. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vádlin nem lesz baja, de nem értem,hogy lehet úgy akarni,hogy nem tudod mit akarsz :D
2014. máj. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát csak azt tudom hogy akarok. egy minta kering a fejembe kb 2 hónapja, de nem akarom elsietni. szerintem még 1 bő évet mindenképp várok.
2014. máj. 12. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!