Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hova lenne előnyös csináltatni...

Hova lenne előnyös csináltatni tetkót?

Figyelt kérdés

16/F vagyok, már engedik hogy csináltassak tetkót.

Viszont nem tudom hogy hova. Alkarra gondoltam eleve, de egyik haverom mondta hogy jót fog tenni munka vállaláskor.

Ennyire zavarja az embereket ha van vkinek tetkója ?!

Hátra még nem akarok...mellkasra eleve nem.

Szóval meg vagyok kicsit lőve hogy hova kéne :/

Mert már eléggé elbizonytalanodtam ettől hogy lehet hogy csak azért nem vesznek majd fel valahova mert az alkaromon van valami.



2014. máj. 15. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Most miért érdekel az, hogy mit mond a haverod? :P

Nem, amúgy... Szerintem az alkar a legjobb, vagy csukló. Nyakra semmiképp. Mellkas, hát kilőve, mint mondtad. Lábra... Hát. Inkább csajoknak sztem. Arc. Nem is kommentálnám, hogy néz az ki. Mi maradt? Alkar. :) Azt csak nem nézik egy állásinterjún, max. hosszúujjúba mész... De nem hiszem, hogy ez befolyásolja őket

2014. máj. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Amúgy kondizok...még alakulóban vagyok testileg.

Igaz hogy 3 év alatt csak 2 centit nőttem XD

Kinyúlhat annyira a bőr hogy full torz legyen egy tetkó ???

Vagy ha jól helyreigazítják akkor nem ?

Hogy van ez ?

2014. máj. 15. 20:46
 3/5 anonim válasza:
2014. máj. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
XD fantasztikus XD...
2014. máj. 15. 20:54
 5/5 anonim ***** válasza:
magadtól találd ki hogy hova akarsz, ne bánd meg azért mert más azt mondta. felkar alkar, lábszár jöhet nálam szóba egy pasin, nekem az tetszik. máshol nem. meg az elhelyezés attól is függhet, hogy egyáltalán mit akarsz. és melóhelyen ami nem kézfej, nyak arc azt el lehet takarni.
2014. máj. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!