Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen tetkom legyen?

Milyen tetkom legyen?

Figyelt kérdés
A vállamra akarok egy tetkot. De nem tudom hogy milyet, pillangot virágot meg ilyeneket nem akarok én olyan rokos tipus vagyok valami menő kelene de koponya vagy ilyesmi nem jó. Tippek? L

2014. máj. 22. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Semmilyet,mert később megbánod.Komolyan.
2014. máj. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért bánnám meg? Már évekota akarok.
2014. máj. 22. 19:42
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a legrosszabb amit kérdezhetsz...
2014. máj. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%

ha nincs konkrét terved akkor felesleges bemenni egy szalonba így, hogy tetoválást akarsz, de nem tudod mi legyen az, mert garantáltan elhajtanak. "elvileg" tudod milyen stílusod van, hiszen írtad, bár a "rokos" szó nálam ilyen téren nem mond semmit, max rocker, vagy hasonló (nem cinkelésből, de én, mint rocker kifejezetten utálom ezt a szót. aki tényleg ilyen stílusban mozog, az általában nem használja, ez minden rosszindulat nélkül írom).

másik dolog: egy tetoválásnak nem arról kell szólnia, hogy "menő" legyen. az ilyen jellegű tetoválások többsége gagyi, mintsem mutatós, vagy egyedi. tehát csak azért tetováltatni, hogy "menő" legyél balga dolog.

érjen benned még ez a gondolat, aztán amikor már napról napra nem hagy nyugodni az a gondolat, hogy az adott minta nincs a testeden, "hiányosnak" érzed magad tőle, akkor érdemes foglalkozni ezzel komolyabban.

2014. máj. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előző válaszolóval..amíg gyakorin kérdezgeted, hogy mit tetováltass, addig inkább ne tetováltass semmit.
2014. máj. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

az előttem válaszolók már elmondták a lényeget

majd ha komolyan akarod, eszedbe sem fog jutni itt kérdezgetni, hogy milyen minta legyen...addig meg felesleges csináltatni, később sokkal drágább és fájdalmasabb lesz leszedetni

2014. máj. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Láttam egyszer egy nagyon szép, igényes tengeri uborka(?) tetoválást. Szerintem neked is olyan kéne.
2014. máj. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
varrasd oda,hogy "amíg a Föld kerek,mindig lesznek rokerek"
2014. máj. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!