Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hol csináltassam meg és...

Hol csináltassam meg és mennyiért?

Figyelt kérdés

[link]


Hello.Az alkaromra szeretnék gy tetoválást és arra lennék kíváncsi hol érdemes megcsináltatni (Miskolc) ,és hogy kb. mennyibe kerülne...

Légyszi segítsetek, a válaszotokat előre is köszönöm!


2014. máj. 23. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

muszáj majmolni a másikat?...

oké,értem van értelme meg minden, de kb. minden második lányon (esetleg fiún) ez van, ezt nem rosszindulatból mondom, nekem is tetszik/tetszett egy időben amikor még nem volt ennyire divat, de ha már csinálsz akkor legalább legyen valami egyedi benne ami rád jellemző, mert ez így nagyon gáz, hogy az embereknek nincs kicsi fantáziája

2014. máj. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem gonoszkodásból!

de nincs hozzá közöd milyen tetoválást szeretnék és a kérdésem nem arra irányult,hogy mondd el a véleményed mert igazából nem érdekel azt gondolsz amit akarsz.

példának hoztam fel a képet egyébként én szeretném/fogom rajzolni a tetoválást csak kíváncsi lennék egy ekkorának az árára, hogy kb. mennyibe kerülhet és hol érdemes megcsináltatni.

2014. máj. 23. 19:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Te dolgod,nem rajtam fognak nevetni :-)
2014. máj. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
engem nem érdekel mit gondolnak mások;)
2014. máj. 24. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!