Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » 18 évesen érdemes tetoválást...

18 évesen érdemes tetoválást csináltatni?

Figyelt kérdés
Nem fog kinyúlni, ha esetleg növök? Nem fakul ki idővel?

2014. jún. 1. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha olyan a minta akkor igen.

Fakulni fog, kb. 10-20 év után majd újraütteted.

Nőni már nemigen fogsz, de nem os formálódik olyan drasztikusan.

2014. jún. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi! Azért várok még vele egy pár évet.
2014. jún. 2. 22:47
 3/10 ZsuzsiCica02 válasza:
30%
Nem. Sehány Évesen nem érdemes tetoválást csináltatni. Egyrészt lehet hogy bőrrákot kapsz tőle, másrészt szerintem nem szeretnéd hogy időskorodban hülyén jöjjön ki vagy megbánd! (pl.: [link] vagy mint ő.: [link] XDD EZ A VÉGE EZ VICC)
2014. jún. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Előttem lévőhöz csatlakoznék.

Idős korodra már lehet, hogy nagyon fura lesz. Lásd a képen: [link]

2014. jún. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20%

Az ilyen negatív véleményekre nem szabad (sőt tilos!) hallgatni, mint hogy milyen lesz idős korodban. Képeket én is tudnék linkelgetni, hogy milyen lesz ;) Senki sem fog szépen kinézni 60-70 évesen...

Viszont ha olyan tetoválást csináltatsz, ami nem divat, nem majmolás, hanem tényleg azt akartad, és büszkén fogod hordani, mutogatni, akkor nagyon vagány lehet akár öreg korodra is.

Az a lényeg, hogy 100-szor gondold át, hogy mit és hova, beszélj egy normális tetoválóval, és akkor nem lesz gond :)

Ha úgy érzed még nem állsz készen rá, akkor tényleg várj még vele.

Bár én 18 évesen csináltattam, azóta sem bántam meg, készülök a többire is :)

A bőrrákra meg csak annyit: valamiben meg kell halni ;)

20/L

2014. jún. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Sowilo ***** válasza:
43%

Igen, az ilyen bigott agymosott tetoválásellenesek már csak ilyenek. Nem mint ha bántana ez engem, mert az ő bajuk ha unintelligensek, de néha már fáj olvasni, hogy ugyanazokat az ezerszer megmagyarázott, megcáfolt baromságokat nyomatják folyamatosan.


Öregkorban mindenki ronda. Nem mindegy, hogy tetoválással, vagy anélkül?


Divattetkót nem szabad. A képen is látszik a "fuck the police" meg "forever 18" felirat. Ezek igen csalóka képek. Ezeket nyilván nem öregkorban bánták meg, hanem még jóval az előtt, kb 1-2 évvel a tetoválás elkészülte után. Viszont az igaz, a divattetkó az öregeken is ugyanolyan rosszul mutat mint a fiatalokon.


Bőrrák. Nem hallottam még olyat akinek a tetoválástól lett volna bőrrákja. Ha már itt tartunk, bőrrákot a napozás is okozhat. A pesti levegő tüdőrákot okoz. Jobban mint a cigi! A lisztből készült ételek mint a kenyerek, tészták stb. cukorbetegséget okozhatnak. A tejben lévő állati hormonok hízást, esetleg hormonproblémákat okozhatnak.


Ezek bizonyított tények. De ezek teljesen elfogadottak, és az igényes tetoválók a köcsögök, mert néhány sufnitetkós kovácsjózsi kontár módon kutyaszaros kézzel tetoválja ugyanazzal a tűvel a negyedik embert is, szar minőségű festékkel, hogy bőrrákot kapjanak.

2014. jún. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
17%
Amúgy az öregkor miatt kell a legkevésbé aggódni, szerintem a mi generációnknál az lesz a fura, ha valakinek nem lesz tetoválása...:D
2014. jún. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Sowilo ***** válasza:

# 7 Ha így lesz, ugyanolyan szar lesz mint most...


Nem kéne hogy furcsa legyen. Az embereknek nem egymás kinézetével kellene törődniük. Nem kellene olyan normákat felállítani, hogy "na most ez a normális kinézet, ehhez kell viszonyítani". Valaki így néz ki, valaki meg úgy. Nyilván azért, mert így boldogok, ezért megítélni másokat nem csak butaság, de még primitív parasztság is. Le kell számolni a "normális kinézet" mítosszal <- ez lenne fejlődés.

2014. jún. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én speciel imádom a tetoválásokat, de utálom őket, ha nincs értelmük, csak menőségből vannak. Szerintem, ha szeretnél csináltass egyet, de egy életre szóló dolog legyen, ne v.mi csillag, vagy I<3you, tehát legyen megfontolt. H egy pár év múlva gondolod a tetkót, akkor is elmondom azért, hogy pár oltást előtte be kell majd adatnod magadnak, és csakis megfelelő tatto üzletbe tévedj be, ne valami útszéli lepukkant nem szimpatikus cigiszagú helytől kérj tetkót, ahol azt sem kérdezik meg előtte, (tudom, hogy 18 vagy, de ez akkor is jelent valamit)hogy mit szólnak hozzá a szüleid. Tehát ezt mind megfontoltan tedd, ne csak egyfajta lázadás legyen az egész. :))
2014. jún. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Sowilo ***** válasza:
Oltások beadatására ne buzdítsunk senkit még viccből sem... egyébként korrekt amit írtál.
2014. jún. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!