Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ne tétovázz! Egyszer élsz!...

Ne tétovázz! Egyszer élsz! Tedd meg! Csak előre! Soha ne add föl! Hasonló jelentésű ábrát/-kat szeretnék magamra tetováltatni. Tudnátok linkelni? Hogyan néznek ki?

Figyelt kérdés

Rengetegszer elbizonytalanodok, halogatok mindent, apró dolgokban is nagyon nehezen döntök. És RENGETEG fontos dologból, élményről kimaradtam, lemaradtam emiatt. Rengeteg évet elpazaroltam a fiatalságomból.

Azt akarom hogy belém legyen égetve egy takarható helyre, hogyha ránézek a ritka adandó alkalmak előtt, lépjek is valamit, ne hagyjam örökké elúszni őket... :-S Egy huszonéves férfi


2014. jún. 10. 00:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól hogy magadra varratsz pár írást, a személyiséged még nem változik meg. Ne varrass magadra semmit sem.
2014. jún. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Könyörgök..huszonéves vagy..előtted az "élet", és már most azt gondolod hogy elpazaroltál "rengeteg" évet a fiatalságodból?? Te jó ég, kár hogy nem "hallod" magad kívülről...Nagyon nevetségesen hangzik! Elbizonytalanodsz rengetegszer és apró dolgokban is nehezen döntesz?? Hát a tetkó nem épp egy apró dolog, ne efelől akarj akkor először dönteni:) Ki fogod röhögni magad pár év múlva!

Az elmédbe égesd bele ezeket inkább, és ezt a sok baromságot amit írtál, felejtsd el....A ritka adandó alkalmak előtt eszedbe fog jutni!

2014. jún. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mellesleg a beírásod alapján a férfi jelző kissé hülyén hangzik, ez inkább egy huszonéves srácra vall :D
2014. jún. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is egy hasonló jelentéssel bíró ábrát, szimbólumost szeretnék majd csináltatni, de inkább a fantáziámra bízom. Nem szeretnék egy tömegcikket, amivel bárki máson összetalálkozhatok. Úgyhogy én most agyalok, tervezgetek, és az a fontos, hogy neked mit jelent a tetoválás. Egy 'sima' kör is jelentheti neked a végtelen akaraterőt, az idő haladását, vagy hasonló dolgokat.. Inkább engedd el a fantáziád, hidd el, jobban jársz! :)
2014. jún. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!