Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Melyik tetováló művészt...

Melyik tetováló művészt ajánlanátok az alábbi apró munkára?

Figyelt kérdés

Az első tetoválásom lesz, de akivel csináltatni szerettem volna sajnos már nem elérhető és egy kis segítséget szeretnék kérni a hozzáértőktől, hogy melyik művész tudná nekem a legprecízebben elkészíteni ezt a nem túl nagy mintát. Az én választottam zenész lévén egy G kulcs, alább linkeltem egy képet. Előre is köszönöm a válaszokat :)


[link]



2014. jún. 30. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Bármelyik tetováló szalonban megcsinálják profi módon. Mivel ez egy tucat tetkó, a legtöbb tetoválósnak már rutinja van ebben a rajzban.
2014. jún. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy "tucat" tetkó, de láttam én már olyan művészt aki olyan portrét kanyarintott rád, hogy kis híján életre kelt, de egy ilyen apró motívumot szépen elcseszett. És nem kell messzire menni, jó nevű BP-i szalonban esett meg aztán meg volt nagy bánkódás, mert a drága művész úgy gondolta, hogy az a kis minta neki nem kihívás ezért nemtörődöm módon gyorsan elnagyzolta. Tehát ez a bárhol bárki megcsinálja precízen sajnos nem fedi a valóságot, pontosan ezért kérdeztem, mert nem szeretnék úgy járni, mint a kedves ismerősöm. De a választ természetesen köszönöm.
2014. jún. 30. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!