Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek melyik idézetet...

Szerintetek melyik idézetet varratassam magamra? Többi lent

Figyelt kérdés

Mi te vagy én lettem , s hogy vagyok neked köszönhetem , Szeretlek Anya


Rossz napokon az édesanyám szeretete , többer ér mint a világ összes keresete


én a lapockámra gondoltam , de már nem vagyok benne olyan biztos , szerintetek ? hülye kommenteket nemár légyszi köszii



2014. júl. 1. 16:38
 1/8 A kérdező kommentje:
kimaradt hogy melyik testrészemre...
2014. júl. 1. 16:39
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem ne varratass semmit ,mert pl. idős korodban nem fog olyan szépen kinézni ,de ha mindenképp kellene választani akkor az első szerintem jobb. =)
2014. júl. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a tetoválások amúgy is szuperek, egy szüleivel kapcsolatos meg elengedhetetlen minden jó szülő gyermekének :)

Az első sokkal jobb de még szerintem azért nézz szét rengeteg ilyen van a neten.

A lapockán szerintem jól néz ki, megy oda!

2014. júl. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 hunbula ***** válasza:
100%

Az első jobb, de inkább valami kicsit személyesebbet próbálj, elvégre ilyen idézete bárkinek lehet, nem? :)


Például nekünk anyukámmal a kedvenc együttesünktől lesz egy lemezborító, azé az albumé, amit a legjobban szeretünk és legtöbbet hallgattuk együtt éveken meg éveken át. Lehet, hogy elsőre nem ordít róla, hogy ez a mi kapcsolatunkat jelképezi, de mi tudni fogjuk, és egy ilyenhez szerintem jobban lehet kötődni, mint egy netről kiválasztott idézethez. :)


Vagy ha mindenképp szövegeset akarsz, akkor valamit, amit ő mondott neked. Én gondolkodom például nagyapám egyik gyakori tanácsán, az is elég személyes és sokat jelentene nekem.

2014. júl. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az első
2014. júl. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az első sokkal jobb, a második szerintem nagyon gagyi. Egyébként egyetértek a 4-es válaszolóval.
2014. júl. 2. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Gabica12105 válasza:
nekem is van a lapockámon egy szöveg(Love me for who I am)és egy szív és nagyon szeretem bár nekem a kezemen is van és oda egy sima szöveg szerintem sokkal jobb mint máshova (ha nincs vele valami minta)
2014. júl. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Gabica12105 válasza:
Ja és szerintem is az első jobb
2014. júl. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!