Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Most lett meg életem első...

Most lett meg életem első tetoválása. Mit kell csinálni?

Figyelt kérdés

Most lett meg életem első tetoválása. De holnap megyek dolgozni. Állatok, lovak mellett dolgozom (gyakorlaton vagyok), ebben az esetben hogyan kell a tetoválást kezelni? Szűk lovaglónadrágban vagyok, szóval a ruha érintkezik a bőrömmel. Tegyek rá fóliát? Mire figyeljek?

Megköszönném, ha valaki segítene nekem. Nem szalonban csináltattam, aki csinálta, ő azt mondta, hogy ne tegyek rá fóliát, csak kenjem be krémmel, és lehetőleg ne a koszba és a piszokba mászkáljak. Azt is hallottam, hogy olyan kemény babaszappannal mossam át 3-4 óránként, majd kenjem be bepanthennel. Ti hogy szoktátok?


2014. júl. 6. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Ha már annyi eszed nem volt, hogy rendes szakemberrel tetováltass, legalább a google használatát próbáld meg.

2014. júl. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Legyél büszke arra, hogy ekkora proli vagy. :D
2014. júl. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!