Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyibe kerülhet nagy átlagba...

Mennyibe kerülhet nagy átlagban egy ilyen tetoválás? Ezen a helyen mennyire kopik?

Figyelt kérdés

A könyököm alá a kézfejem felé szeretnék egy tetoválást. Két nyílvessző keresztet alkotva a kitartás és akaraterő jele kép ( x kitartás,nyíl akaraterő. Ebbol raktam össze )

nem lenne olyan nagy egy nyílvessző egy 4-5 cm. Ez kb.mennyibe kerülne,Mennyire kopna itt?



2014. júl. 26. 13:27
 1/5 anonim válasza:
ha szalonba csinálod biztos van kb 5 ezer ft felett , de ha keresel valami maszekot aki nagyon jól dolgozik az megcsinálja neked 2 ezerér is, de ilyen tattoo hoz nem kell nagy tetoválónak lenni :) egyébként ha teljesen könyékre akarod ott nagyon fog kopni , a könyökléstől .. havernak is van ott tattooja es ott nagyon kivan kopva!
2014. júl. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

NE maszekban csináltasd! ezt felejtsük már el emberek könyörgöm!!

amúgy szerintem órabérben csinálnák meg, az mindenhol változó, de olyan 5-6ezer körül lenne. valószínüleg jobban kopna könyök alatt, mint máshol, vagyis gyakrabban kéne átüttetni, mint más helyen. az első átütést általában megcsinálják ingyen, de a következőket már nem..

2014. júl. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nyilván csak szalonba,több eves tapasztalattal rendelkező tetováló mesterrel csináltatnam:) pécsen valakit nem tudtok ajánlani?
2014. júl. 27. 12:24
 4/5 anonim ***** válasza:
hát az árhoz nem tudok hozzászolni kopni nem hinném hogy fog
2014. júl. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pécsen csak olyat tudok, akihez NE, az pedig, aki a forrás aljában van, én akkora bunkó parasztot még nem láttam.. szall oda ne menj. A római udvarban aki van, azt dícsérik (én maszeknál varrattam az összeset, és nem bántam meg, nem messze Pécstől, de benzinnel együtt neked nem érné meg)
2014. júl. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!