Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a tetkóról?

Figyelt kérdés

[link]

jobb combra szeretném :)

igazából, még nem teljesen döntöttem el hogy ez lesz,de mindenféleképpen szeretnék, és a combomra

ha van ötletetek akkor azt megköszönöm :)

tudom hogy egy tetoválásnak kel, hogy legyen története..az ilyen divat tetkókat én sem csípem. De nagyon szeretnék már egyet. :)


2014. júl. 28. 15:56
 1/4 anonim válasza:
Jó. Csak tulsagosan nekem fekete esetleg szinesebben jobban nézne ki. De te tudod :-) de szerintem így is jó :-)
2014. júl. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon szép, és különleges attól hogy csak kontúros, nem színes és nem árnyékolt :)
2014. júl. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Személy szerint nem szeretem ha mások munkáit koppintják, de belátom hogy a mai világban ez elkerülhetetlen. Egyébként tetszik, de azért ne csináltasd meg, mert "nagyon szeretnél már egyet"!
2014. júl. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem szép, de ne azért csináltass tetoválást mert te már nagyon szeretnél, kb mindegy mi, csak legyen már... ha mst úgy gondolod, hogy valószínüleg ezt szeretnéd, akkor nézegesd mondjuk egy fél évig a képet. ha megunod, vagy egy idő után nem tetszik akkor ne csináltasd meg.

ja és alapnak ez egy jó ötlet, de nagyon kérlek, mutasd meg egy tetoválónak és kérd meg, hogy tervezzen neked egy hasonlót. ne más tetoválását varrasd magadra!

az meg egy hülyeség szerintem, hogy kell lennie történetnek. nekem az egyiknek csak annyi a sztorija, hogy egy kedvenc művészem rajza, a másik meg a kedvenc virágom, ennyi... túl van misztifikálva ez a jelentés dolog

2014. júl. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!