Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek csúnya lenne?

Szerintetek csúnya lenne?

Figyelt kérdés
Csináltatni szeretnék a hasamra egy tetoválást ,de nem lapos teljesen a hasam...,de viszont nem csúnya hájas,hanem van egy minimális felesleg.Szerintetek csúnya lenne úgy egy tetoválás ,hogy nem teljesen lapos a hasam?

2014. aug. 6. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem a tetkóval olyan hasat jó hangsúlyozni, ami tökéletes vagy majdnem tökéletes. Szóval a feleslegemet nem emelném ki még tetkóval is.
2014. aug. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2014. aug. 6. 15:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem írtad a korodat, de azért az extrém esetektől eltekintve általában igaz, hogy a korral a hízás jár. Ha most pici felesleggel élsz akkor valószínű évek, évtizedek múlva több felesleg lesz, tehát szebb nem lesz. A terhesség meg ugye másik téma, az garantáltan torzít rajta.

Egyébként én is ilyen vagyok, sport ellenére sincs szép hasam, nem is szeretem mutogatni.

Ha magához a mintához ragaszkodsz inkább csináltasd olyan helyre ahol nagyobb önbizalommal hordod.

2014. aug. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sowilo ***** válasza:

A korral hízás jár, amennyiben az ember leszarja magát, igen. Sportolni lehet, ha nincs meg az egészséges táplálkozás, nem fog meglátszani. Ja, meg nem focizni meg norbiábdétezni meg zumbázni kell, hanem sportolni rendesen.


A terhesség egyáltalán nem torzít rajta, keresztanyám ikergyerekeket szült, és egy millimétert nem változott a tetoválása a hasán. Genetikafüggő.


Ez a "nem teljesen lapos a hasam" szöveg egyébként csajoknál sokszor annyit jelent, hogy "nagyon vékony vagyok, de még nem eléggé, mert nem úgy nézek ki mint egy modell" tehát esélyes, hogy nem fog rosszul mutatni egyáltalán, kérdező. De ezt csak te látod, mi nem tudjuk megválaszolni a kérdésed. Te ismered a tested.

2014. aug. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!