Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Van valami jelentősége, hogy...

Van valami jelentősége, hogy bal vagy jobb karon van a tetoválás?

Figyelt kérdés

Most fogok csináltatni tetoválást. Olyat, ami Tyler Posey-nek van, link: [link]


És a karom belső részére pedig "ADTR" feliratot, de nem tudom, hogy van-e valamilyen jelentősége, hogy bal vagy jobb karon van-e?



2014. aug. 7. 18:11
 1/6 Sowilo ***** válasza:
100%

Maximum ha valamilyen okkult vallást követsz, ott nagyon lesarkítva a test bal fele vonz, a jobb fele taszít.


Egyébként nincs jelentősége.

2014. aug. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mind a kettő tetoválásom bal oldalon van, nem tudom miért, valahogy így jött:)
2014. aug. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából csak azért kérdeztem, mert a felirat, ha a jobb karomon lesz, akkor a test irányába fog íródni, de ha a balra, akkor a test felől a kéz irányába.
2014. aug. 8. 15:44
 4/6 anonim válasza:
Én bal kezes vagyok és ha jobb kézre csináltatok egy tetkót meg fogom szokni vagy meddig lessz furcsa, hogy ott van??
2014. aug. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sowilo ***** válasza:

Eszembe jutott még valami, még rajzból tanultam gimnáziumban anno.


A bal oldal az embereknek szimpatikusabb. A tanár kisgyerekeknek felrajzolt a táblára egy embert, aki lelő egy másikat, és ki kellett találni, mi a történet. Mikor a jobb oldali lőtte le a bal oldalit, ilyen válaszok érkeztek, mint: "a gonosz bandita lelő egy járókelőt". Ha a baloldali lőtte le a jobboldalit, akkor kb: "lopott a cigány, ezért lelőtte a katona".

2014. aug. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, de már megvan a tetoválás. :D

Végül a bal karomra varrattam.

2014. aug. 13. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!