Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A gyógyulás három fázisa...

A gyógyulás három fázisa napra leosztva hogyan történik? Nektek hogyan volt?

Figyelt kérdés

1., friss, nyílt seb, napégéshez hasonló érzés

2., hámlós-viszketős

3., homályos (új bőr képződik és elhal)


Mennyiben befolyásol az, hogy a testen hol van a tetoválás?



2014. aug. 10. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:
ha csak felirat,akkor ez az egész lejátszódik maximum egy hét alatt. ha nagy, satírozott minta,akkor több. ezerféle dologtól függ. bőrtípustól,életviteltől stb,nem lehet napra pontosan lebontani.
2014. aug. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1,5 ève csináltattam meg a tetkómat, a bordámra. Akkor látom, ha 'kitekeredek' (sz*rok rá, ki mit mond, nem azért csináltattam, hogy mutogassam).


1.: nem tudom, hogy mikor kezdett konkrétan 'gyógyulni' de pár óra (5-6-7?) után lenyugodott a bőröm, nem fájt annyira, csak piros volt a 'körvonala'. Ha jól emlékszem, másnapra (vagy 3. napra) lelohadt a pirosság


2.: utána elég sokáig viszkettem (2-3 nap), de nem volt vészes


3.: passz


Mire gondolsz az utolsó kérdésnél?

2014. aug. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi. Jöhetnek még.


Úgy értem nyilván másképp gyógyul a bőr az ember könyökhajlatában és máshogy mondjuk a tenyéren vagy a vállon. Meg ahogy látom akkor az is számít mekkora felület volt tetoválva.

2014. aug. 11. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!