Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mellbimbó piercinget szeretnék...

Vnorb kérdése:

Mellbimbó piercinget szeretnék szuratni pécsett citrom utcában, mennyiért szúrnak?

Figyelt kérdés
milyen tapasztalatotok van ezzel kapcsolatban ? mennyire fáj a szúrás és utánna ? hogy és mivel kell majd kezelnem ? ha tudtok árat kb annak is örülnék .

2014. aug. 16. 02:18
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Azt a helyet speciel nem ismerem. Nekem 3500-ért szúrták plusz 1000 ft az ékszer, de van ahol - mivel általában intim piercingnek számolják - drágábban csinálják, mint másmilyen piercingeket.

Én nagyon be voltam fosva előtte, ehhez képest teljesen jó élményem van róla, nekem csak kicsit fájt, inkább kellemetlen volt, de hamarabb kész lett, minthogy időm lett volna fájdalmat érezni. Engem mondjuk a piercer megdicsért, hogy nagyon jól viselkedtem, és nem is igazán volt még ilyen vendége, mert általában azért fel-felszisszennek az emberek, vagy akár ordítanak. Gondolom magas a fájdalomküszöböm, vagy nem tudom.

Azért készülj fel rá, mert az egyik legfájdalmasabb piercingnek tartják (a septum mellett), szóval kicsit több lesz, mint egy szúnyogcsípés.


Utána mondjuk már nekem fájt. Maga a szúrás nem, utána érzékeny volt napokig. Hidegre megmerevedett a bimbó, fájt. Álmomban cicin boxoltam magam, felébredtem arra, hogy fáj. Hason se tudtam aludni egy darabig. Mikor még szokatlan volt, egyszer a fürdőszivaccsal majdnem kitéptem a helyéről, ilyenekre figyelj oda.


Elvileg aki csinálja, elmondja, mivel kezeld, én peroxiddal ecseteltem napi háromszor kb 1 héten át (bár nekem az jól kiszárította a bimbómat és még érzekenyebb lett tőle, dörzsölte a póló is, úgyhogy nem használtam 1 hétig, mint amennyit ajánlották), illetve Tetran kenőccsel kentem.

Általában 3 hét a teljes gyógyulás, nekem ennél gyorsabban gyógyult, másfél hét után már nem is fájt.

2014. aug. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!