Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen a szexi nonfiguratív...

Milyen a szexi nonfiguratív tetoválás?

Figyelt kérdés
Linkeljetek nekem olyat,ha tudtok.

2014. aug. 17. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan, hogy szexi nonfiguratìv, nem létezik.
2014. aug. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2014. aug. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%

Szexi és nonfiguratív tetoválás egy mondatban? Vicc :D


Nincsen szexi nonfiguratív tetoválás. Ha tetováltatni akarsz, legalább valami olyat varrass magadra, aminek jelentése van.

2014. aug. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem az..mindegyik tucat és semmi jelentésük.
2014. aug. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy olyan nincs! Olyasmit kérnék ami szexisen néz ki a derékon :)
2014. aug. 17. 22:41
 6/7 anonim ***** válasza:

A nonfik csak kijelölnek és kinagyítanak területeket. Lehet szépen kivitelezett, de alapvetően nem lehet szexi. Maga a test kell szexi legyen, amire feltetoválják.

Leginkább azokat lehetne ide sorolni, amik nem látszanak végig, tehát tartanak valamerre, illetve takarja őket valami. Intimebb területek felé húzó, szép kivitelezésben szép testen jól néz ki. Bár nekem nem ideálom a nagyon vékony nő, de azokon elfogadható. Egy normális alkathoz inkább valami finom, nőies illik, illetve sok millió egyéb szexi dolog. ;)

2014. aug. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A ribirendszám vegképp nem szexi. Inkább varras oda valami motívumot. Még egy masni is sokkal jobb, mint egy nonfiguratív hányás.

[link]

[link]

[link]

2014. aug. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!