Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mit szoktak általában magukra...

Mit szoktak általában magukra íratni a lányok?

Figyelt kérdés
Sok csajt láttam akik kisebb feliratokat varratnak magukra pl. vállra vagy a nyak alatti részen a csontra, de még sosem sikerült kisilabizálni.

2014. aug. 17. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
hasonló, mélyenszántó "gondolatok", mint a: "Love" vagy "Live your Life", esetleg "Everything happens for a reason".....
2014. aug. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 bibus26 ***** válasza:
Béluci:)
2014. aug. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen swagyolo idezeteket. Carpe diem, dream on, follow your dream, never give up, stay strong, freedom stb.

De ha van valami ok, amiért tetkót szeretne akarki akkor biztos valami olyat visel ami hatassal van az eletere vagy megemlékezik valamirol

2014. aug. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ki mit szokott.

Rajtam kettő van: Beauty's finest robe, illetve Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

mondjuk egyik se a nyakamon vagy a vállamon.

De pl van ismerősöm, akinek 'forever in my heart' van írva, van, akinek római betűkkel dátum, hú, nem is tudom

2014. aug. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Hát többek közt ez a baj a tetkókkal, 1 méternél messzebbről még a kép se mindig látszik, a felirat meg soha.
2014. aug. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát, amilyen tetkó rajtam lesz, olyan senki másnak nincs :)

Saját idézet, magamtól. Nemsoká csináltatom.

2014. aug. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Na látod, bele a mély vízbe :D

Két napja láttam egy "kreatívan" gesztenyebarnára sütött hölgyet a metrón, akin még csodásabban egy elegánsnak alig nevezhető dupla kendő volt. Hátán egy csodás felirattal, ami kb A4-es területű volt apró betűkkel. Kb. másfél méterre állt tőlem, még annyit sem tudtam kivenni belőle, hogy milyen nyelven íródott. Mondjuk nem baj, az ilyen példányok elfelejtik, hogy ott van valami ;)

A divatkövető divattetkósok neveket, kisebb idézeteket varratnak fel, hogy pár év múlva átüttessék valami szebbre, vagy megpróbálják eltávolíttatni.

Egyéniségek pedig általában önmagukhoz szóló dolgokat. (sajnos ebből van a legkevesebb, de ezek a tetoválások a legszebbek, a feliratok közül)

Igazából, ha tudni akarod, mi van neki odavarrva, akkor kérdezd meg tőle. Ha meg tudja mondani (tehát nem felejtette el) akkor már egy randit megér a dolog ;) :D

2014. aug. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A tucattetkóknak én sem látom értelmét, amit más "celebektől" lesnek el a csajok....

Nekem is van a lapockám között egy idézet részlete, ami apukám emlékére készült, Love is stronger than death, a szeretet erősebb a halálnál. Tény, hogy messzebbről nem lehet elolvasni, de ez nekem készült, nem másoknak. :)

2014. aug. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mostmár okosabb lettem. De tény, hogy sok ilyen felirat olvashatatlan :D
2014. aug. 22. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!