Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szeretnék egy tetoválást....

Szeretnék egy tetoválást. Hogyan tudnám ezt kifejezni?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem az éjszakát.

Esti találkozók,esti autózás,glamour,csillogás stb. Az éjszakai műszakot is jobban kedvelem.

Ebben a videóban minden megragad.A zene, a hangulat, a város.


https://www.youtube.com/watch?v=NG0nPHKE6Qw


Sajnos nem vagyok valami kreatív de mindenesetre ezt szeretném kifejezni.A karomra szeretnék valamilyen mintát vagy idézetet,a lényeg hogy ezt a hangulatot mutassa.

Valami ötlet erre?


26/L.



2014. aug. 19. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]


A másodiknál lehet csónak helyett autó az úton vagy ilyesmi. Rem segítettem.

2014. aug. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ment a zöld kéz :)
2014. aug. 19. 13:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Így, hogy nem ismerlek, nem tudom milyen stílust szeretsz, mi nagyjából az elképzelés, elég nehéz, de nagyon szeretek tetoválás ötleteket keresni, szóval belendültem :D Nem tudom tetszeni fognak-e de ezeket találtam :)

Egyébként egy jó tetováló azok alapján ami itt leírták tud neked tervezni valamit, bár nem árt ha viszel néhány képet, és el tudod mondani mi tetszik rajtuk és mi nem :D


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2014. aug. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


A kifejezésnek rengeteg módja van. Ha te épp a tetoválást választod, erősen leszűkíted a kört.

Első lépésként egy nagyon profi tetoválót válassz ki, mert kicsit rondábban elkészítve egy zagyvaságot fogsz csak kapni.

A karodra szeretnéd, gondolom vagy válladra, vagy alkarra, vagy egész karra. Igazából én egész karosan tudok elképzelni egy egészen jó mintát.

Mivel az estét kedveled, így a hold motívuma odaillik. Glamour, csillogás..hm.. ehhez valami egyedibb kéne, mivel rengeteg dolog csilloghat.

Idézetet annyira nem ajánlok, személy szerint annyira nekem nem jön be, idézni meg célszerűbb valakitől, aki neked sokkal közelebb van, mint nekem (aki a tanácsot adom).

Teljes karos ötlethez:

A válladon egy nagyon szépen megcsinált hold (valami ehhez hasonló: [link] ) A holdat körülvehetik csillagok, vagy akár apró gyémántok is (már ha glamournál tartunk), amik csillognak a hold fényében. Alatta egy éjjeli városkép, esetleg valami szép híd ( [link] vagy [link] ), persze a hídnak részlete is elég, így már akár egy szebb autó is rákerülhet. Ha ezek mellé füstszerű átmenettel az alkar irányába még kerül valami, akkor még az is szép. Lehet a füst, mint egy felhő, vagy köd, színes, ebből áttekeredő akár idézet, akár más minta is. (zenéről, buliról, valami éjjeli eseményről, amit ide érzőnek találnál.)

Érdemes szép színesben megcsináltatni, mert a hold maga szürkés, így akár még fölé, a vállad legtetejére is kerülhetnek apró kis csillogó dolgok. A glamour a csillogás, a bizsuk, az éjjeli tündöklés kifejezője. Ékszerek, díszesebb ruhák, helyek... sok minden szóba jöhet.

Minden esetre egy teljes karos tetoválásnak egésznek kell lennie, több dolog egyben, egymás harmóniájában, úgy szép igazán. Csodálatos kék, vagy más szép színekben játszó pillangók/lepkék is beleillenek a képbe, virágok a hold fényénél, ahogy a harmat cseppek rajta ülnek, vagy éppen folynak alá.

Persze a természetes és a mesterséges dolgokat összehozni időbe telik.

Nézegess rengeteg képet. Próbálkozz CG képekkel, különböző art-tokkal, stílusokkal.

Ha sok terved van már, sok képpel, akár szöveggel, akkor keress meg egy profi tetoválót, (Nézd meg a munkáit, esetleg érdeklődj utána) utána ha meg van, akkor üljetek össze és ő profin meg tudja rajzolni azt, amire gondolsz. Szólj bármikor neki, amikor úgy látod, hogy valami elnagyolt, vagy éppen nem kap elég szerepet a mintán.

Árban nem lesz olcsó, az tény, a tervezés is pénz, meg egy ilyen minta sem olcsó, de inkább egy minőségi drágább, mint egy olcsó de maszatos.

Ha esetleg kisebb méretekben szeretnéd megvalósítani, hát, akkor lehet nem én vagyok az embered :D Én ennyi dolgok egy nagyon kicsi ábrába nem tudok belesűríteni, egy idézet meg nem túl szép ehhez.


(Mondjuk nekem a zenéből és a klipből egy magányos egyedül a kocsiban menő este jutna eszembe. Chicago vagy valamelyik hasonló amerikai nagyvárosban, ahogy céltalanul az úton megyek. De a céltalanságban nekem nincs semmi csillogás, azt máshogy fejezném ki. A magány sem rossz dolog.)


Remélem tudtam azért segíteni, de ha bármi kérdésed lenne, írj privátban ;)

2014. aug. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)


Kedves Blueskin!


Köszönöm a hozzászólást és az ötleteket :)

Az alkaromra gondoltam a tetoválást. :)

A klipből egyébként Nekem is ugyan az jön le mint Neked :)

Nem mondom magam magányos embernek,van párom,mindig vannak körülöttem de úgy érzem valamilyen szinten belül mindig magányos leszek egy kicsit.Ez olyan álom világba menekülést jelent a számomra és ebből a klipből pont az jön le :)

2014. aug. 27. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!