Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Lányok ki szereti a tetkókat?...

Lányok ki szereti a tetkókat? Kinek van? Milyen fajta és hol?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok

2014. aug. 20. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Szeretem a tetkókat, bár nekem még (!!!) nincs.

Az olyanokat szeretem, amik különlegesen, jelentésük van, kötődnek egy emlékhez, egy emberhez, vagy csak szimplán olyanok, mint a viselőjük. Úgy értem, húgomnak van tetkója, 3 is, ebből kettő idézet a két kedvenc számából, mindkettő a szabadságról szól, a harmadik egy minta, szintén szabadságot/szilajságot szimbolizál.

A sablonos kinézem-a-katalógusból tucattetkók nem tetszenek. A cicidelfinektől, a segg-agancsoktól, a most divatos masnis combfix mintáktól, a nonfiguratív sárkányoktól kiráz a hideg.

Színek terén a fekete-szürkeárnyalatosak jönnek be, a színesek nem.

Majd ha lesz rá pénzem, olyan élethű angyalszárnyakat szeretnék, amik befedik a vállamat is, átmennek a felkaromra, illetve leérnek a fenekemig, és legyenek "sérültek". De hogy milyen módon, azt még nem tudom. Lehet, hogy félig csupaszok lesznek, lehet, hogy véresek vagy félig megégettek... Hogy miért, az legyen az én titkom :)

24 éves vagyok.

2014. aug. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem egy színes lótuszvirágos van, az egyik karomon válltól könyékig fullra.

28/L

2014. aug. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
nekem van 3is, az alkaromon,a hasamon,és a kezfejemen. Nagyon szeretem őket:)) 16/L
2014. aug. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Én imádom õket, igaz még csak egy nagy van(derekamon :középen egy pillangó körülötte ilyen "vonalak" meg csillagok)

17/L

2014. aug. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

sajnos csak 2 van(tarkó és csukló) de majd hamarosan elkezdjük a full fekete kartetkóm ^^ akkor már 3 lesz, ebből 1 nagy :D

21vagyok

2014. aug. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kutyám tappancsa a nevével, jobb lábszár, boka felett.

Decemberben pedig elkészül a 2. is. Bal lábszár, boka fölé.

2014. aug. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A csípőcsontomon van egy pillangó (ez az önállósodásomat szimbolizálja) és van egy 1 napos,pi ,,Stay Strong
2014. aug. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Bocsi. Szóval egy ,, Stay Strong'' felirat a bordámon (igen fontos mondat az életemben). Számomra fotos,h el tudjam takarni,nem azért csináltattam őket,h mutogassam. Ezek nekem fontosak. 22/L
2014. aug. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!