Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválókhoz szól kérdésem:...

Tetoválókhoz szól kérdésem: milyen mintával lehetne ezt lefedetni?

Figyelt kérdés

Egy rózsa esetleg megfelelne ennek a tetoválásnak az eltüntetésére?

Egy éve rajtam van ez a minta. Sajnos nem úgy csinálták meg, ahogy én szerettem volna és szeretném elfedetni.

Ha a rózsa nem jó, milyen mintát ajánlotok? Nem akarok teli fekete mintát.


(azt most hagyjuk, mennyire hasonlít és nem hasonlít az eredeti elképzeléshez, csak gyorsan belinkeltem a képet egy blogomból.)

[link]


2014. aug. 25. 21:40
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsi, azt kihagytam, hogy kicsi és a csuklómon van.
2014. aug. 25. 21:41
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Pedig ezt a homlokodra kellett volna,olyan király!!:D:D:D
2014. aug. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi te kis popsibuksi, én terveztem egy projekthez és nagyon is szeretem ezt a mintát, de nem így.
2014. aug. 25. 21:50
 4/10 anonim ***** válasza:
KIRÁLY!!!!!:D:D:D
2014. aug. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tetoválok ugyan, de úgy tudom, az ilyen teli fekete mintákat elég macerás takarni, mert nagyon átütnek a takaró színek alatt... még a kontúros akármik elmennek, mert azokat nagyjából bele lehet illeszteni a takaró mintába. Lehet, hogy 1-2 alkalom lézeres halványítás kéne neki, mielőtt rátetováltatsz, de az a biztos, ha megkérdezel róla pár normálisabb tetoválót, az nem kerül semmibe.
2014. aug. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
(amúgy tényleg elég gyatra munka lett szegényke, nem csodálom, hogy el akarod fedni :S )
2014. aug. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Esetleg még az is lehet amúgy, ha tetszik ez a minta, hogy egy ügyesebb tetováló megcsinálja neked normálisan, talán nem reménytelen eset. :) (előző 2 voltam)
2014. aug. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek a hetessel, ezt kellene inkább kijavítani
2014. aug. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen az értelmes válaszokat :) akkor megkeresek egy szakembert.


Amugy ezt is szalonban csináltattam, a nő munkáit láttam a szalon oldalán és nagyon jók voltak, ezért csalódtam akkorát, hogy nem lett szép.

2014. aug. 26. 14:24
 10/10 SzilKa ***** válasza:

Kékes-lilás rózsával el lehet szépen takarni, ugyanis a kék-lila-zöld színek takaró színek.


Nem tudom ki csinálta ezt rád (tényleg gyatra lett), mindenképp keress profibbat, aki szokott takarásokat is csinálni és tud is mutatni saját (nem netről lopott) képeket a takarásairól.


egy tetováló

2014. aug. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!