Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Menyibe kerül melkasra egy...

Menyibe kerül melkasra egy Never Give Up -os tetko?

Figyelt kérdés
2014. szept. 9. 22:40
 1/7 anonim válasza:
Nem elég sokba. Mindenki csináltatja ezt a divat tetoválást ami semmit sem jelent számára. AZt is varrasd magadra, hogy " szkáj iz dö limit"
2014. szept. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehet hogy divat tetko de tudod van aki komolyan is veszi én kiskorom ota hajtogatom ezt a mondatot
2014. szept. 10. 21:03
 3/7 anonim ***** válasza:
mérettől függ
2014. szept. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 -Jani- válasza:
Szerintem költsd azt a pénzt a szeretteidre/barátaidra, valami értelmesre vagy szórakozásra, annak is több értelme van. Ezek a múló/rohanó trendek hamar változnak, aztán marad rajtad egy kopottas, szétnyúlt felirat még néhány évtizedig. Anno mekkora divat volt a lányoknál a "ribirendszám", most meg mindenki szánalommal néz az ilyenre... De ha mindenképp varratni szeretnél, olyan helyre tedd (pl lábszár/vádli), ahol könnyű elfedni/eltakarni. eljön az ideje (hamarabb mint hinnéd), amikor inkább eltüntetni szeretnéd...
2014. szept. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Van már tetkom ráadásul magamnak vartam és nem bántam meg
2014. szept. 13. 14:23
 6/7 -Jani- válasza:
Akkor nem értem a kérdésed... Ha már vartál magadra, akkor ezt a feliratod miért nem csinálod magad?
2014. szept. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Meséld már el hogy hogy varjam ki a saját melkasom? Xdd tükörböl vagy hogy?
2014. szept. 15. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!