Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hová tetováltassak inkább?...

Hová tetováltassak inkább? Hasra, vagy lapockára?

Figyelt kérdés
A lapocka felé hajlok, de kezd elmenni tőle a kedvem, ugyanis egyre több embertől hallom, hogy az mennyire nem illik egy csajhoz.. Pedig egy nem túl nagy, ízléses tetkó nagyon szexi tud lenni, szerintem.

2014. szept. 20. 14:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha a hasadra tetováltatsz, azzal is kell számolni, h terhesség alatt esetleg ott repedezhet a bőröd.

Nekem van egy tetoválás a hasamon, ami terhességem alatt eléggé megnyúlt és így a színe is fakóbb lett. Szülés után visszaállt az eredeti méretre, de a színe nem. Szerencsére "csak" a köldököm körül lett pár striám, úh ez a tetkót nem érintette, de ez kb 3 cm-en múlt. :/

2014. szept. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, erre is gondoltam, ez bizony valóban kellemetlen tud lenni, de akkor te még a szerencsésebbek közé tartozol. Remélem, nem vagy miatta szégyenlős a strandon :P és hogy egészségesek vagytok mind a ketten :)
2014. szept. 20. 15:30
 3/12 anonim ***** válasza:
Neeem, nem vagyok, mert csak közelről látszik. :) Igen, minden oké velünk, köszi :)
2014. szept. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
szerintem lapocka de olyan ami illik a lapockád íveihez/körvonalaihoz
2014. szept. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
"Carpe diem" tetkóról lenne szó.. :)
2014. szept. 20. 16:50
 6/12 anonim ***** válasza:
Nemááár. Kérlek ne tetováltass magadra ilyen felszínes tini3,14csa mondást. Kéérlek bízz bennem, nem bánod meg ha nem csináltatod meg
2014. szept. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nekem az életfilozófiámmá vált :) .. de gondolkozok még a rebelle fleuron is, csak két hét múlva megyek..
2014. szept. 20. 22:07
 8/12 anonim ***** válasza:
Én nem mondom, hogy ne tetováltasd magadra a Carpe Diem, vagy Rebelle Fleur feliratot, mert mindenki azt tetováltat, ami neki tetszik. Viszont én mindig úgy gondoltam, hogy ha már tetováltatok valamit, az egy olyan dolog legyen, ami nincs rajta minden második emberen és nem jön velem szembe az utcán. Szerintem ezek ilyen sablon tetoválások, mint a végtelenség szimbólum vagy a vasmacska, vagy hasonló dolgok. De ha neked tényleg jelent is valamit, akkor természetesen csináltasd meg. :) egyébként én a lapockát javaslom, mert ott nincs akkora rizikó mint a hasnál, hogy pl. megnyúlik esetleges terhesség vagy hízás esetén.:)
2014. szept. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Lingamos Mocita ***** válasza:

Szia!


Nekem is a lapockámon van a tetoválásom,és marhára nem érdekel,hogy nem csajos! ;) :D

2014. szept. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
:D de jó :) és milyen tetkód van?
2014. szept. 21. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!