Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » 1 év múlva szeretnék tetkót?

1 év múlva szeretnék tetkót?

Figyelt kérdés

37-es karom van most de egy ideje elkezdtem kondiba járni (majd versenyre is mennék). 16 éves vagyok. szerintetek hogy nézne ki ekkora karon tetoválás?

nonfiguratív lenne már nagyon rég óta tetszik. (apának is ilyesmi van)

[link]


vagy.


[link]


ezek hogy néznének ki illetve ebbe a méretbe kb. mennyibe kerül?


2014. okt. 2. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Nonfiguratívot ne. Röhejesen néznek ki.

Szerintem pár év múlva megbánnád, ha ilyet magadra varratsz.

2014. okt. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, hogy mekkora a 37-es kar, de ezt a tetkót szerintem is felejtsd el, rém röhejes, fantáziátlan, semmi jelentése. Ez a minta ma már cikinek számít, meg fogod bánni.
2014. okt. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne tedd ezt magaddal, kétlek.
2014. okt. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*kérlek
2014. okt. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Pffffffffff, ááááá nemááár XDXDXDXDXD

A nonfiguratív már 10 éve nagyon ciki. Komolyan ezzel égetnéd magad? Mások próbálnak megszabadulni tőle lézerrel, vagy átvarratják, vagy ruhával takarják, te meg felvarratnád.

Ha ennyire fel vagy mentve fantáziából, akkor már inkább egy maorit varrass, az még nem annyira gáz.

2014. okt. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
valakinek ez az izlése valakinek más.nekem pl. emlék fűződik hozzá, meg most szövegek, biomechanikusok stb. nem tetszenek. még talán a maori de abból se mind
2014. okt. 3. 22:10
 7/9 anonim ***** válasza:
Milyen emlék fűződhet egy fantáziátlan ákombákomhoz?
2014. okt. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Papám nemrégiben halt meg és sokáig vele laktam ő nevelt. Rajongott a nonfikért ő is sokat csinált/rajzolt
2014. okt. 4. 16:31
 9/9 anonim ***** válasza:
igen természetesen izlések és pofonok de nekem nagyon nem tetszik...pedig van 3 tetkóm tetko párti vagyok bármit csak ezt nee árban nem tudok mit irni 10000 20000 ezer biztos lenne lb
2014. okt. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!